DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 BARCOLETA TE BUKURA

Andare in basso 
Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4, 5
AutoreMessaggio
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:17 pm

Ishte kandidati dhe shkoj ne nje fshat, dhe ju tha fshatarve po votuat per mua do tju jap dhurat pra te gjithe ne leter shkruani emrin tim dhe poshte shkruani "dua Shtepi", e mire vete nje qeros dhe thot, o zoti kandidat une sdu shtepi fare vetem lesh dua, i thote kandidati jo vetem shkruaj "dua shtepi" , i thot qerosi ore kupton ti une dua vetem lesh ce dua shtepin, eh ja kthen kandidati pse ata qe shkruajten "dua shtepi" lesh do marin ca do marin lol
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:18 pm

Propozimi nje Vlonjati
O goce m'fal 1 minut, mos kujto se jam hajdut,
jam pirat me edukat, shpin e kam 2 kace, posh kam 1 pellgace,
babin e kam oficer, kam lavatrice dhe frigorifer,
televizor dhe majtofon e blejme bashke me von.

Kur goca spranon djali kthehet
kam lope dhe dhi
mut qe te hash dhe ti
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:18 pm

shoferi
1 shofer furgoni ndalohet nga policia rrugore.
thote njeri prej policave: ishte me shpejtsi, do te te gjobisim
Shoferi: o zoti polic me fal por nuk isha me shpejtsi
Polici: me vjen keq o burre por nuk te pash une te ka pare radari.
kthehet shoferi nga polici tjeter e i thote.
oo zoti radar .....
;D
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:18 pm

i dhjeri
ishte njeher 1 burre dhe e ze keq te shkretin me u dhi, e ca te bonte shkoi vrap mbas i shpie.
mbas asaj shpise kur mbaron sa do ikte del i zoti shpis:
Ca bone ore i thote, pse ben mutin mbrapa shpis time??
Ik ore , ja kthe tjetri po ti pse e ben shpin para mutit tim
hahaha
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:19 pm

1 cift shkon pushim afer 1 liqeni, ku peshkohej. 1 dite burri vjen nga peshkimi dhe vendos t'fleje, ndersa gruaja adhuruese e leximit, mer varken dhe nis te lundroje
ndersa lexonte. Pas pak hyn ne zonen ku ndalohej peshkimi dhe 1 ze:
-Miremengjes zonje! Ketu ndalohet peshkimi!
-Ok,por une po lexoj!
-Po, por ke me vete gjithe materialin e nevojshem, prandaj duhet t'iu gjobis.
-Nese e ben, te denoncoj, per violence fizike.
-Por une as qe te preka!
-Po, por ke me vete materialin e nevojshem...
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:19 pm

u cua gruaja ne mes te nates e trembur se nuk ishte i shoqi me ne krevat.mbasi kerkoi ne te gjithe shtepine e gjeti tek anexi me driten e fikur dhe duke pare me lot ne sy nga dritarja:

gruaja:shpirt cfare ke qe je merzitur?
burri:ah te kujtohet para 20 vjeteve kur u njohem?
gruaja: po mor shpirt si se di?u dashuruam:-)
burri:te kujtohet kur baba jot na kapi mat ne makine?
gruaja:mos fol se me kujtohet:-(
burri:te kujtohet qe me tha:o martohu me gocen time ose une kam aq reputacjon qe te te fus ty 20 vjet ne burg:-(
gruaja: .....:-(por ne u martuam dhe une isha dhe jam shume e lumtur:-)po ti?
burri:ke te drejte ti, por une mos ta kisha degjuar baben tat sot do te kisha dale nga burgu:-(
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:21 pm

ne sheshin "alexander" ne berlin kishte shume pellumba dhe ishte bere problem i madh sepse kercenohej epidemia.kryetari i bashkise dha nje lajmerim ne gazete se ai person qe do ta zgjidhte problemin e paster do te merrte nje shperblim:1mio euro.
u lajmerua nje magjistar dhe i tha qe do ta zgjidhte problemin me kusht qe mos ti benin pyetje se ndryshe pyetja kushtonte 1 mio euro.
te gjithe rane dakort....

shkoi magjistari ne mes te sheshit dhe hapi pardesyne nga e cila doli nje pellumb i kuq qe fluturoi shume larg dhe mbrapa tij te gjithe pellumbat e tjere.....kryetari i bashkise u gezua shume por nuk rrinte dot pa i bere nje pyetje: aman i tha se po ta jap shperblimin e kushtit qe ke vene vetem me trego:mos ke diku dhe nje turk te kuq???:-))))
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    

Tornare in alto Andare in basso
 
BARCOLETA TE BUKURA
Tornare in alto 
Pagina 5 di 5Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4, 5

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: HUMOR DHE BARKOLETA SHQIP-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
albero primo stagioni sette android spada 2017 impiccati John mari gremlins sinbad windows roccia leggenda nella italiano etka navigatore download ITALIA degli cuore dieci comandamenti mappe
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top