DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 BARCOLETA TE BUKURA

Andare in basso 
Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4, 5  Seguente
AutoreMessaggio
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:29 pm

nji fshatar(francez) shkon e viziton kushrinin ne qytet.kushrini me e prit sa ma mir e con ne nji restorant klasi per dark, ku specialitet i dites ishin kermijt.normalisht porosisin 2 porcione.i ftuari,ne siklet se s'dinte si me i hanger,i thot kushrinit:si hahen?
merr kermillin nga ana e hapur edhe thith sa te mundesh,i thot.pas disa provash kushrini fshatar dorzohet dhe kushrini tjeter ia merr kermillin per doret e i thot:kshtu bahet!kur merr me e fut ne goj sheh kermillin qe mbahej te guacka me dy durt edhe i kenaqur thrriste:THITHE...THITHE...
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:29 pm

Nje here nje burre kish blere nje unaze floriri dhe donte te deftehej. Shkon te nje kasap te bleje mish dhe, duke zgjatur gishtin me unaze, i tha kasapit:
Preme dy oke mish, po ketu tek them une.
-Kur kasapi matej t'ja priste, ky e luante gishtin me unaze ne nje vend tjeter te mishit, gjersa kasapi i pa unazen dhe i tha:
-Me shendet unazen, sa te bukur e paske!
Ateher ai burri i tha:
-Pri ku te duash nashti!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:30 pm

Plaku i Vitit te Ri.

-O Xhaje...
-O mor ooo...
- Ca te solli Plaku per Vitin e Ri ?
-Xhajes i solli dy topa dhe nje borie Very Happy Very Happy Very Happy
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:30 pm

Polici
Na ishte njer nje pulic rrugor dhe aty ishte duke kaluar nje grua per nga ana tjeter e rruges ,kur kalon nje makin aty me shpejtesi dhe polici hidhet dhe e shpeton gruan.
Gruaja i thot policit tani qe me shpetove jeten cfare do qe te jap , polici i thot asgj une thjesht isha ne krye te detyres dhe bera detyren , po jo i thot ajo gruaja une do te jap dicka ty dhe i thot hajde mbrapa meje dhe e con ne nje pyll aty afer.
Fillon ajo gruaja te xhvishet aty ne pyll dhe kur harrin per te hequr sutinat i thot polici vishu vishu se sme bejn
Logged
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:30 pm

ishte njer ne burr i martuar qe sa her qe ikte ky ne pune dhe kthehesh per ne shtepi gruaja i thoshte qe gjeta 100-150 euro .
Burri e pyet gruan po si i gjen keshtu leket ti po ja tha ajo as une vet se di sa hap deren i gjej ne mberdhe leket .
Mbas disa kohesh takon nje shok burri dhe i thot po me habit dicka se sa her qe iki une ne pune dhe kthehem nga puna gruaja ime gjen ne obor 100-150 euro , ndersa une nje pal brek qe gjeta ne shtepi dhe ato nuk me benin.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:31 pm

Nja cun i vogel e pyet babain:

"Babi, sa kushton qe te martohesh?"

Babai:"Nuk e di bir, akoma po paguaj per te
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:32 pm

Gruaja ime eshte si luanesh ne krevat! - thot amerikani.
Gruaja ime eshte si flutur! - thot francezi.
As e imja nuk duket si njeri! - perfundon shqiptari
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:32 pm

Gruaja: Shpirt.....?fare po kerkon?
Burri : Asgje.
Gruaja: Asgje...?? Ke nje ore qe po lexon certifikaten e marteses??
Burri: Thjesht po kerkoja daten e skadimit.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:32 pm

Bene si bene Shqiptaret shkuan deri ne Kine.
Presidenti Kinez e merr lajmin pak me vonese.
Lajmeruesi: Zoteri, Shqiptaret u futen ne Pekin
Presidenti: Kush jane Shqiptaret?
Lajmeruesi: Nje popull ne Evrope
Presidenti: Sa vete jane keta?
Lajmeruesi: 3 milione Zoteri
Presidenti: Ne cili Hotel jane vendosur?
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:34 pm

Gjyshe sa vjece je?
Nuk e di zemer se me jane bere shume dhe nuk e di me.- thot gjyshja.
Po mil moj gjyshe pse spo i shikon ne mbafje (mbathje), se ne te miat shklun (shkruan) 3-4 vjec) Very Happy Very Happy Very Happy
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:34 pm

Nj? polic hyn me veshje civile ne dyqanin e instrumenteve muzikore dhe i thote shitesit:

Polici: A ka mundesi te me japesh ate harmonik?n atje ne qoshe?

Shitesi: Jo, nuk e shesim per policet!

Polici: Po si e dite qe jam polic kur une jam ne rroba civile?

Shitesi: Ajo ne qoshe nuk eshte harmonike por kalorifer.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:35 pm

Nje familje blen nje papagall.
Mbas 3 muajsh vjen fatura e telefonit shume e larte.
I zoti shpis i nevrikosur fillon te pyesi me rradhe pjestaret e familjes se kush kishte folur kaq shume.
por asnji pranonte. Keshtu qe i ngeli faji papagallit, dhe e kryqezon afer Jezu Krishtit
Mbasi bojn icik muhabet papagalli me Jezu Krishin e pyet:
-Po ti sa ke i kryqezuar ktu?
Jezu Krishti i pergjigjer- Po ja nja 2000 vjet
Papagalli i pergjigjet:
Po ti i paske q*** robt telefonit!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:35 pm

Shqiptari ne nje supermarket Amerikan

Shkon nje shiptare ne amerike , edhe hyn ne nje super market , dhe i pelqen nje magnetefon dhe pyet shitesin : sa dollar ben , shitesi i thote 100 $ , si i behet per 80 $ , jo nuk ben se nuk ulen cmimet ne super market , aman ule , ok mere 80 $ , a ma ul 60 $ jo nuk e ul , aman aman ule ok merre a ma ul 40 $ jo jo nuk e ul , aman ule se jam fukara , ok mere a ma ul 20 $ iiiiiiiiiiiiii nxefet shitesi dhe shkon e i thote pronarit , pronari i thote falja , shitesi i thote mere se ta kemi falur , kurse shqiptari i thote : A me jep dhe nje per vellain tim
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:35 pm

AMERIKA

Ishte nje here vlonjati, tiransi dhe fieraku dhe shkojne ne Amerik. C'fare te shohin vetem gratacela te larta. Rri pak fieraku dhe thot : kush e di sa tulla kan harxhuar per te ndertuar kete ndertese te lart. Thot tiransi kush e di sa vjet kane zgjatur punet ketu. Erdhi ralla vlonjatit dhe tha: kush e di sa dinamit do qe ta rrezosh kete pallat !!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:36 pm

Kujtesa e ?iftit

Nj? ?ift rreth t? 80-ve kishte probleme me kujtes?n, ndaj vendos?n t? shkojn? te doktori p?r t'u siguruar n?se gjith?ka shkonte mir?. Kur mb?rrit?n n? klinik?, i shpjeguan doktorit problemet q? kishin me kujtes?n. Pas vizit?s, doktori u tha se psiqikisht t? dy ishin mir? dhe se mbajtaja e sh?nimeve mund t'i ndihmonte t? kishin nj? kujtes? m? t? mir?. Cifti falenderoi doktorin dhe u largua nga klinika. Nd?rsa ndodheshin n? sht?pi dhe shikonin televizor, burri ngrihet nga karrigia dhe pyetja e par? q? e shoqja i b?n ?sht?: Ku po shkon? N? kuzhin?, i thot? burri. Do m? marr?sh pak akullore? Sigurisht, i thot? burri. Gruaja e pyet s?rish: A nuk mendon se duhet ta shkruash, q? t? mos harrosh? Burri: Mos u shqet?so, k?t? e mbaj mend. Pasi sigurohet gruaja vazhdon: Mir?, do t? d?shiroja edhe ca luleshtrydhe gjithashtu. Por mendoj se duhet ta shkruash, kam frik? se mos e harron. Burri thot?: Mos ki merak, m? the t? t? sillja akullore me luleshtrydhe sip?r. Gruaja vazhdon: Do desha edhe ca krem, por sikur ta shkruaje a nuk do t? b?je mir?? Jam e sigurt se do ta harrosh sa t? shkosh atje. I acaruar burri i thot?: Nuk kam fare nevoj t'i shkruaj, jam n? gjendje t'i kujtoj t? gjitha. Pas 20 minutave ai kthehet nga kuzhina me pjat?n e s? shoqes, t? cil?n e kishte mbushur me proshut? dhe vez?. Gruaja shikon pjat?n dhe nis t'i b?rtas?: T? thash? t'i shkruaje! Ke harruar tostin tim!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:38 pm

Leter Shajes n'tre gjuh

Dear amore mio, Shaje!
Dear e shtrenjta ime amore Shaje! I jem tu t'write prap this lettera knejna ka far west-i lontano lontano edhe n'English edhe n'Italiano, sepse kam learn k?to dy lingue perfetto k?to due vjet q* I am ktuna. E look tina mi, sa molto well kam learn knejna.Vallahi, me kte derr work-u qe kam ormai i mson le lingue t'huja sa t'dujsh. Ene rrashnat m'thyhen me t'thon t'drejeten. Hamall hesapi mo! Lavoro lavoro, m'told bosi every minuti, aq sa s'have possibilita me mor fryme i ?ast. C'me t'thon mo, gj?ra very t'bukra ti vedi la syni knejna. Ca bihone t'nolta deri m'cielo ku molte people hyn e dalin or e ?ast. Kto knejna i thon gradaciel-a. Kur stand up kaptinen t'sit down qeleshja m'terra. Pa jo ca ara t'mjellme verde verde me bar around tyne, q* t'thujsh mo! Nji village bagti p?r mangiare nji vit tutto pa pushim! I kam pa mi, when I ere p?r weekend te dillen qy me mattina. Dulem me Dullen figlion e Asmonit, our vicino aty m'nostro katunin.Pa le m'darke kur u on-n?n le luci-t! thu se dul sun-i prap. Dit e re, dit u bo gjith town-i. Ca red, ca verde, ca ..., ku di un mo, me tu take mend fare. Entrate-m ke ca mejhone si pune qebaptore, ku ca ragazze dancing nudo fare. Ato i thojshin striptease po me sa morem ear na, ishte heqje brekesh me aheng. Vallai told-em se na iku radakja. Apo they s'ishin...qe ju bofte ...,Dulla, Dulla jo io. I s'i kam see fare gjat? all tempo-s qe stand-em atyna. Tu e di se I am angelo n'ksi punesh.S'te tradimento Lomi ty jo. Dulla po, i?ik me at? Lijen e vet, nja half ore me nji ruse. Po amo ja vlejte...Kurse una t'kon stand besnik. Mazallah se kam do any gjo me nonji ragazze. Sapo see nonji si ato t'honit q* t'thash mo avanti kthej the head ka ona qeter. Jom i nershem una.Dear mio amore Shaje! Kur Rrema ?ame prej katunit dy days d'avanti, m'told se ke bo ?un para two month-ve. Mu done qejfi mo sa s'b?het. Mu remember the first lettera qe t'kam ?u para nji anno-s. Vallai ma ke bo qejfin. Jare, thash, Shaja m'ka heard mu ne m'ka do figlio'n. Je e fort? mi Shaje. Quatro figli i kishim, noshti we have cinque. Po si e zune bre?Vallai, p?r menjen teme, the first lettera e ka done t'veten. Jom molto felice, happy happy sa mo s'b?het. Ne kur remember-d tuket e tuja qe t'u bofte Lomi t'u bofte, sensaltro qe aty tka zon i five-ti. Shaje, nigjo mi, se mos m'nxessh t'six-tin me this lettera-n.Dear mio amore Shaje. Nashti jokm t'u e close kte lettera kaq t'lungo se po m'come gjumi. Do t'write prap kur te kem free tempo, se si? t'thash qipari, lavoro lavoro ka mjesi m'darket, tutto settimane-s. Money Money mi mo, e capito vete ti mo nashtina! La lattera-n po ta nis me Rremen se vjen ancora aty m'katun. Ke ne ca money p?r ty ne p?r children-at. Blini ca dolce ne i eat-ni vete you. I japni ca ne atyne t'Dulles. Figlio-s t'vog?l njiti the name-in Lym, si nonno i vet.Tanto t'fala t'all fisit ne children-ve. Kiss-e edhe Lymin p?r me, qe ju bofte s tata, marshallah.Ju kiss t'all-ve. Your amore Lomi.Ps. Mos forget t'm'write si ia kaloni aty m'village, ne, nigjo, se mos ia read kujt la lettera se o turp, t'kam thon? ne ke prima lettera, pranej read-e vet?m tina edhe children-at, mir?? He tu bofte Lomi ty! Ene nji gjo, kam msu kompjutrin look vet tu come e kam write this lettera-n. He, a jom i zoti, or not? T'kiss edhe nji her, LOMI. Read More... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ( I just love it, man!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:38 pm

Profesori ngren nxenesin ne mesim dhe i thote
-me zgjedho kohen "une skam",fillon nxenesi ,une s'kam ,ti s'ke,ne s'kemi,ju skeni,ata/ato s'kane.
-ca kohe eshte ?-i thote mesuesi
-koha e fukarallikut profesor-i pergjigjet nxensi ??? Very Happy Very HappyProvimi ne shkollen e policise

Ishin disa police dhe do jepnin provimin e fundit per te marre shkollen.
Hyn i pari:
Mesuesi: Sa bejne 2+2?
Polici: 5
-jo mendohu edhe njehere
-...6
-jo jo edhe njehere
-... 7
- e mir ik se e more provimin, je shume kerkues.
Hyn i dyti:
-sa bejne2+2?
-... 3
-jo mendohu mire
-...3
-jo, jo mendohu mire
-...po 3 mor burr
-ik se e more provimin je shume kembengules.
Hyn polici i trete:
-sa bejne 2+2?
-4
-mendohu mire
-4
-mendohu mire mire
-po 4 bejne.
-me vjen keq, nuk e merr provimin. ska mundesi qe ta dish.


Te dentisti

Shkon njeri te dentisti edhe i thot: Sa kushton te nxjerresh nje dhemb? - Kemi 5 dhe 10 euro.
-Mire, ma hiq nje te 5-ve.


Nje dite prane shkolles 11 janari ishin 3 cuna tu nejt.dhe ca me bo ca me bo si rini hesapi fillun tu u tall me njerez qe kalonin.ne nje moment kalo nje xhaje dhe u gezun kta than do ja fusim.sa vje xhaja aty nje nga kta ja bo.
-xhaja ku tkom pa une ty,se si i njof po me dukesh.
ene xhaja si *** some ja kthe:
-e te keqen xhaja ja bo.une ty te njo ,se t'kom q. nonen prandaj
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:39 pm

Nje dite nje zonje me 9 femijet e saj hipen ne autobus dhe fillon ti sistemoje neper sedile.
-Ti ulu atje te keqen mami, ju te kater ne fund, ju te dy tek ajo teta atje, ti tjetri ulu tek preheri im. Nderkohe qe autobuzi u mbush zonjes i teproi nje femije por ajo e gjen zgjidhjen dhe i drejtohet nje zoteie.
-Ne qofte se ti do di mbyllesh pak kembet do te kishte vend edhe per djalin tim. Dhe zoteria ja kthen.
-Po ti kishe mbyllur ti kembet me perpara do te ishim shume me lire ketu brenda Surprised Surprised Surprised!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:39 pm

Llogarite

Nje dite nje polic ke Ura Shijakut ndalon nje makine dhe i nevrikosur se nuk arriti te gjente gabimin me te vogel per ta gjobitur, i thote shoferit:

-Ca ke ne bagazh?

-Asigjo , vetem nje makine llogaritese.

-Hape bagazhin te shohim!

E hapen bagazhin dhe cfare te shohesh, aty kishte nje kallash, dhe polici i drejtohet prap shoferit:

-Po ti me ke tallesh?

-Kush po tallet or burr?.

-Po ti me the se ke nje makine llogaritese, ndersa ketu kemi nje kallash?!

-Ahhh. Epo zoti polic neve me kete i bejme llogarite
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:39 pm

Nje cift pleqsh po festonin pervjetorin e marteses nudo,
plaka i thot plakut.
- I dashur ndjej akoma nxehtesine si para 40 vjetesh
-E dashur te kane rene cicat ne pjaten e supes
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:40 pm

ishin njehere tre burra dhe po flisnin per b***t e grave. I pari thote: Gruaja ime i ka b**** nam fare I dyti thote: gruaja ime i ka b**** aq te medha saqe njehere kur u ul shtypi edhe macen. I treti thote: gruaja ime ka ca sy bojqielli pastaj eshte e gjitha b****. :Smile
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:40 pm

ka filluar nj? djalosh kursin p?r lambada danc..pas disa jav? ushtrime djaloshi i hutuar pyet partneren e saj q? k?rcenin bashk? ..PSE GJITHMON KUR USHTROJM BASHK N? VALLZIM MELODIJA NUK ZGJAT M? TEP?R SE 2 min.?? ajo ia kthen ..SEPSE OPERATORI TEKNIK Q? KUJDESET P?R MELODIN ?SHT? BURRI IM..!!!!!!!!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:41 pm

NJE NJERI E KISH FIKSIM QE SA HER QE SHIHTE NJEREZ QE PERKULESHIN SHKONTE DHE I PERDHUNONTE
NJE DIT ZOTI U MERZIT DUKE PAR NJE SKEN TE TILL DHE VENDOSI TI FLAS I SHKOI ATY DHE I INATUSUR I THA PO TE PASH QE BEN MEKAT TE KTI DHOI ME DO TE MARR E DO TE SHPIE ME DJALLIN NJERIU I DESHPERUAR I THA JO TE LUTEM JO SE SBEJ ME ATHER ZOTI VENDOS TJA JAP KTE MUNCI KUR PAS 3 MUAJSH NJERIU SHEH NJE VAJZ YLL SKISH PAR FEMER AQ TE BUKUR NE JET DHE VENDOSI TA PRES DER SA TE KTHEHEJ AJO U KTHY DHE AI E KAPI DHE KTE ATEHER ZOTI E MORI DHE E COI TEK DJALLI. MBAS 3 MUAJSH ZOTI VENDOS TE SHOH SE CBEHEJ ME NJERIUN QE COI TEK DJALLI KUR SHKON ATJE CTE SHIHTE NJERIU KISH BER NJE ZJARR TE MADH KURSE DJLLI NJE ZJARR TE VOGEL. ZOT PYT DJALLIN CNE KY NJERIU KA 3 MUJ QE KA ARDH DHE SHIKO SE CFAR ZJARRI KA BER NE KRAHASIM ME TENDIN ESHT ZJARR GJIGAND PO ZOT A TE LE KY ROBI ME MBLEDH DRU ;D
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mar Mar 29, 2011 4:41 pm

Femija

Nje nate para se te shkonte te fleje Toni,nje tre vjecar i thot gjyshes me krenari se i lau jo vetem dhembet e tij po dhe te qenit.Te nesermen gjyshja i kishte blere nje fuce dhembesh te re Tonit
"Pse ma ke blere?" e pyet
"Sepse ti i lave qenit dhembet me furcen e vjeter,Toni."
"Jo,sja lava gjyshe" i thot "perdora furcen tende" Very Happy Very Happy

Makina

"Babi,sapo dola nga makina,nuk punon mire.Ka uj ne karborator."
"Ku eshte makina ,bir?"
"Ne liqen"
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:23 pm

Gruaja ime eshte si luanesh ne krevat! - thot amerikani.
Gruaja ime eshte si flutur! - thot francezi.
As e imja nuk duket si njeri! - perfundon shqiptari
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    

Torna in alto Andare in basso
 
BARCOLETA TE BUKURA
Torna in alto 
Pagina 2 di 5Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4, 5  Seguente

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: HUMOR DHE BARKOLETA SHQIP-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
mappe cuore italiano windows degli sinbad navigatore roccia android nella albero mari John primo spada dieci gremlins comandamenti ITALIA 2017 stagioni impiccati etka sette download leggenda
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top