DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 BARCOLETA TE BUKURA

Andare in basso 
Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4, 5  Seguente
AutoreMessaggio
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:23 pm

Gruaja: Shpirt.....?fare po kerkon?
Burri : Asgje.
Gruaja: Asgje...?? Ke nje ore qe po lexon certifikaten e marteses??
Burri: Thjesht po kerkoja daten e skadimit.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:24 pm

Bene si bene Shqiptaret shkuan deri ne Kine.
Presidenti Kinez e merr lajmin pak me vonese.
Lajmeruesi: Zoteri, Shqiptaret u futen ne Pekin
Presidenti: Kush jane Shqiptaret?
Lajmeruesi: Nje popull ne Evrope
Presidenti: Sa vete jane keta?
Lajmeruesi: 3 milione Zoteri
Presidenti: Ne cili Hotel jane vendosur?
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:24 pm

Gjyshe sa vjece je?
Nuk e di zemer se me jane bere shume dhe nuk e di me.- thot gjyshja.
Po mil moj gjyshe pse spo i shikon ne mbafje (mbathje), se ne te miat shklun (shkruan) 3-4 vjec) Very Happy
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:25 pm

Nj? polic hyn me veshje civile ne dyqanin e instrumenteve muzikore dhe i thote shitesit:

Polici: A ka mundesi te me japesh ate harmonik?n atje ne qoshe?

Shitesi: Jo, nuk e shesim per policet!

Polici: Po si e dite qe jam polic kur une jam ne rroba civile?

Shitesi: Ajo ne qoshe nuk eshte harmonike por kalorifer.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:25 pm

Nje familje blen nje papagall.
Mbas 3 muajsh vjen fatura e telefonit shume e larte.
I zoti shpis i nevrikosur fillon te pyesi me rradhe pjestaret e familjes se kush kishte folur kaq shume.
por asnji pranonte. Keshtu qe i ngeli faji papagallit, dhe e kryqezon afer Jezu Krishtit
Mbasi bojn icik muhabet papagalli me Jezu Krishin e pyet:
-Po ti sa ke i kryqezuar ktu?
Jezu Krishti i pergjigjer- Po ja nja 2000 vjet
Papagalli i pergjigjet:
Po ti i paske q*** robt telefonit!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:25 pm

Shqiptari ne nje supermarket Amerikan

Shkon nje shiptare ne amerike , edhe hyn ne nje super market , dhe i pelqen nje magnetefon dhe pyet shitesin : sa dollar ben , shitesi i thote 100 $ , si i behet per 80 $ , jo nuk ben se nuk ulen cmimet ne super market , aman ule , ok mere 80 $ , a ma ul 60 $ jo nuk e ul , aman aman ule ok merre a ma ul 40 $ jo jo nuk e ul , aman ule se jam fukara , ok mere a ma ul 20 $ iiiiiiiiiiiiii nxefet shitesi dhe shkon e i thote pronarit , pronari i thote falja , shitesi i thote mere se ta kemi falur , kurse shqiptari i thote : A me jep dhe nje per vellain tim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:26 pm

AMERIKA

Ishte nje here vlonjati, tiransi dhe fieraku dhe shkojne ne Amerik. C'fare te shohin vetem gratacela te larta. Rri pak fieraku dhe thot : kush e di sa tulla kan harxhuar per te ndertuar kete ndertese te lart. Thot tiransi kush e di sa vjet kane zgjatur punet ketu. Erdhi ralla vlonjatit dhe tha: kush e di sa dinamit do qe ta rrezosh kete pallat !!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy...
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:27 pm

Kujtesa e ?iftit

Nj? ?ift rreth t? 80-ve kishte probleme me kujtes?n, ndaj vendos?n t? shkojn? te doktori p?r t'u siguruar n?se gjith?ka shkonte mir?. Kur mb?rrit?n n? klinik?, i shpjeguan doktorit problemet q? kishin me kujtes?n. Pas vizit?s, doktori u tha se psiqikisht t? dy ishin mir? dhe se mbajtaja e sh?nimeve mund t'i ndihmonte t? kishin nj? kujtes? m? t? mir?. Cifti falenderoi doktorin dhe u largua nga klinika. Nd?rsa ndodheshin n? sht?pi dhe shikonin televizor, burri ngrihet nga karrigia dhe pyetja e par? q? e shoqja i b?n ?sht?: Ku po shkon? N? kuzhin?, i thot? burri. Do m? marr?sh pak akullore? Sigurisht, i thot? burri. Gruaja e pyet s?rish: A nuk mendon se duhet ta shkruash, q? t? mos harrosh? Burri: Mos u shqet?so, k?t? e mbaj mend. Pasi sigurohet gruaja vazhdon: Mir?, do t? d?shiroja edhe ca luleshtrydhe gjithashtu. Por mendoj se duhet ta shkruash, kam frik? se mos e harron. Burri thot?: Mos ki merak, m? the t? t? sillja akullore me luleshtrydhe sip?r. Gruaja vazhdon: Do desha edhe ca krem, por sikur ta shkruaje a nuk do t? b?je mir?? Jam e sigurt se do ta harrosh sa t? shkosh atje. I acaruar burri i thot?: Nuk kam fare nevoj t'i shkruaj, jam n? gjendje t'i kujtoj t? gjitha. Pas 20 minutave ai kthehet nga kuzhina me pjat?n e s? shoqes, t? cil?n e kishte mbushur me proshut? dhe vez?. Gruaja shikon pjat?n dhe nis t'i b?rtas?: T? thash? t'i shkruaje! Ke harruar tostin tim!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:29 pm


Provimi ne shkollen e policise

Ishin disa police dhe do jepnin provimin e fundit per te marre shkollen.
Hyn i pari:
Mesuesi: Sa bejne 2+2?
Polici: 5
-jo mendohu edhe njehere
-...6
-jo jo edhe njehere
-... 7
- e mir ik se e more provimin, je shume kerkues.
Hyn i dyti:
-sa bejne2+2?
-... 3
-jo mendohu mire
-...3
-jo, jo mendohu mire
-...po 3 mor burr
-ik se e more provimin je shume kembengules.
Hyn polici i trete:
-sa bejne 2+2?
-4
-mendohu mire
-4
-mendohu mire mire
-po 4 bejne.
-me vjen keq, nuk e merr provimin. ska mundesi qe ta dish.


Te dentisti

Shkon njeri te dentisti edhe i thot: Sa kushton te nxjerresh nje dhemb? - Kemi 5 dhe 10 euro.
-Mire, ma hiq nje te 5-ve.


Nje dite prane shkolles 11 janari ishin 3 cuna tu nejt.dhe ca me bo ca me bo si rini hesapi fillun tu u tall me njerez qe kalonin.ne nje moment kalo nje xhaje dhe u gezun kta than do ja fusim.sa vje xhaja aty nje nga kta ja bo.
-xhaja ku tkom pa une ty,se si i njof po me dukesh.
ene xhaja si *** some ja kthe:
-e te keqen xhaja ja bo.une ty te njo ,se t'kom q. nonen prandaj
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:29 pm

Nje dite nje zonje me 9 femijet e saj hipen ne autobus dhe fillon ti sistemoje neper sedile.
-Ti ulu atje te keqen mami, ju te kater ne fund, ju te dy tek ajo teta atje, ti tjetri ulu tek preheri im. Nderkohe qe autobuzi u mbush zonjes i teproi nje femije por ajo e gjen zgjidhjen dhe i drejtohet nje zoteie.
-Ne qofte se ti do di mbyllesh pak kembet do te kishte vend edhe per djalin tim. Dhe zoteria ja kthen.
-Po ti kishe mbyllur ti kembet me perpara do te ishim shume me lire ketu brenda
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:29 pm

Llogarite

Nje dite nje polic ke Ura Shijakut ndalon nje makine dhe i nevrikosur se nuk arriti te gjente gabimin me te vogel per ta gjobitur, i thote shoferit:

-Ca ke ne bagazh?

-Asigjo , vetem nje makine llogaritese.

-Hape bagazhin te shohim!

E hapen bagazhin dhe cfare te shohesh, aty kishte nje kallash, dhe polici i drejtohet prap shoferit:

-Po ti me ke tallesh?

-Kush po tallet or burr?.

-Po ti me the se ke nje makine llogaritese, ndersa ketu kemi nje kallash?!

-Ahhh. Epo zoti polic neve me kete i bejme llogarite
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:30 pm

Nje cift pleqsh po festonin pervjetorin e marteses nudo,
plaka i thot plakut.
- I dashur ndjej akoma nxehtesine si para 40 vjetesh
-E dashur te kane rene cicat ne pjaten e supes ;D ;D ;D ;D ;D
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:30 pm

KOKE KUQI

Nje cift shkon tek doktori dhe i thone te shqetsuar;
-Doktor te dy jemi me floke te zinj por femija na doli me floke te kuq,si eshte e mundur?
-Sa shpesh beni dashuri -pyet doktori
-1 here ne vit pergjigjet cifti.
-Epo mos u shqetesoni eshte per shkak te ndryshkut;-ja kthen doktori i cliruar.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:31 pm

VLonjati ne Dimer

- O motra, hiqe kapucin se e bere morrin me azem.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:32 pm

ishin njehere tre burra dhe po flisnin per b***t e grave. I pari thote: Gruaja ime i ka b**** nam fare I dyti thote: gruaja ime i ka b**** aq te medha saqe njehere kur u ul shtypi edhe macen. I treti thote: gruaja ime ka ca sy bojqielli pastaj eshte e gjitha b****. :Smile
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:33 pm

ka filluar nj? djalosh kursin p?r lambada danc..pas disa jav? ushtrime djaloshi i hutuar pyet partneren e saj q? k?rcenin bashk? ..PSE GJITHMON KUR USHTROJM BASHK N? VALLZIM MELODIJA NUK ZGJAT M? TEP?R SE 2 min.?? ajo ia kthen ..SEPSE OPERATORI TEKNIK Q? KUJDESET P?R MELODIN ?SHT? BURRI IM..!!!!!!!!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:34 pm

NJE NJERI E KISH FIKSIM QE SA HER QE SHIHTE NJEREZ QE PERKULESHIN SHKONTE DHE I PERDHUNONTE
NJE DIT ZOTI U MERZIT DUKE PAR NJE SKEN TE TILL DHE VENDOSI TI FLAS I SHKOI ATY DHE I INATUSUR I THA PO TE PASH QE BEN MEKAT TE KTI DHOI ME DO TE MARR E DO TE SHPIE ME DJALLIN NJERIU I DESHPERUAR I THA JO TE LUTEM JO SE SBEJ ME ATHER ZOTI VENDOS TJA JAP KTE MUNCI KUR PAS 3 MUAJSH NJERIU SHEH NJE VAJZ YLL SKISH PAR FEMER AQ TE BUKUR NE JET DHE VENDOSI TA PRES DER SA TE KTHEHEJ AJO U KTHY DHE AI E KAPI DHE KTE ATEHER ZOTI E MORI DHE E COI TEK DJALLI. MBAS 3 MUAJSH ZOTI VENDOS TE SHOH SE CBEHEJ ME NJERIUN QE COI TEK DJALLI KUR SHKON ATJE CTE SHIHTE NJERIU KISH BER NJE ZJARR TE MADH KURSE DJLLI NJE ZJARR TE VOGEL. ZOT PYT DJALLIN CNE KY NJERIU KA 3 MUJ QE KA ARDH DHE SHIKO SE CFAR ZJARRI KA BER NE KRAHASIM ME TENDIN ESHT ZJARR GJIGAND PO ZOT A TE LE KY ROBI ME MBLEDH DRU ;D
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:34 pm

Femija

Nje nate para se te shkonte te fleje Toni,nje tre vjecar i thot gjyshes me krenari se i lau jo vetem dhembet e tij po dhe te qenit.Te nesermen gjyshja i kishte blere nje fuce dhembesh te re Tonit
"Pse ma ke blere?" e pyet
"Sepse ti i lave qenit dhembet me furcen e vjeter,Toni."
"Jo,sja lava gjyshe" i thot "perdora furcen tende" Very Happy Very Happy

Makina

"Babi,sapo dola nga makina,nuk punon mire.Ka uj ne karborator."
"Ku eshte makina ,bir?"
"Ne liqen"
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:34 pm

NJi PeRSON SHKON NE FERMACI DHE I THOT ATYRE DY FERMACISTEVE JU LUTEM ME FALNI PO A KENI PERZAMATIVA;FERMACISTET I PeRGJIGJEN,,po si more zotri natyrisht qe kemi,po Cfar numri e doni,, ky p?rsoni i thot ,,NUMRIN E KRYTIT NUK E DIJ PO TI ME JEP KU TE JETE ME I MADHI;; ajo duke u qeshur ja gjen numrin ma t? madh dhe ja jep,ky zotria e pyet p?rs?ri A KENI DHOM QE TA PROVOJ;; Fermacictet ja kallzojn? dhomen ky hyn ta provoj ,por ky po vononte me dal gati nje gjysE ORE ,njera prej fermacisteve thot Cfar po bon mor ky gomar tesh gjys ore jam tu shku me e pa nje here qa ba ,kjo shkon e hap deren ngadal ,po Cfar t? shikoj ky gomari po u mundonte me e fut ne kok perzamativin,kjo fermacistja u Clirua nga ankthi dhe i thot o zotri po nuk vendoset ai aty,.Ky zotria i p?rgjigjet ;;E DI MOJ EDIJ PO NESER ESHTE DITA E KARNIVALAVE DHE DU ME U VESH SI K::::::::::::::::::::::::C
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:35 pm

nji qift kishin nj? djal 10vjec ,burr e grua kishin ra dakort qe qe kur njeri prej nesh dan me e ba atE punen....... ,per mos me kuptu djali kena me e lan kshtu ;,O GRU MA BAN GATI MAKINEN E SHKRIMIT SE DU ME SHKRU;; NJI DITE TE BUKUR ME DIELL BABA PO LEXONTE GAZETAT JASHTE NE OBORR DJALI PO LUNTE ;KURSE GRUJA PO LANTE TESHA POR KISHTE NDEJ Ne POZICION TE KEQ DO ME THAN NE NJI POZICION PROVUKUES BURRI E SHIKON I KUQET FETYRA DHE THRRET DJALIN DHE I THOT ;; o djali babit shko thuaj nanes se ka than baba e du makinen e shkrimit me ma ba gati se du me shkru,,djali i pa djallzum shkon i thot nanes nana i p?rgjigjet ;;THUJ BABES JAM E NXANUM ME PUN A NUK SHEF SE JAM TU LA TESHAT ;;Djali shkon ja kthen pergjigjen e mamit tek babi ,kur gruja i kryn punt e thrret djalin dhe i thot ,, shko thuaj babit t? vi tani ne dhom se e ka makinen ESHKRIMIT gati,,djali ja fut nje te thirrur prej larg ;;OOOO BAAAAAAABAAAAA KA THAN MAMI HAJDE NE DHOME SE E KE MAKINEN E SHKRIMIT GATIIIII;;baba i pergjigjet ;;SHKO THUJ NANES SE TANI NUK DU ME SHKRU MA SE TASH E KAM SHKRU ME DOR HAAAAAAAAAAAAAAAAA
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:36 pm

dy femijeve te vegjel i kishte humbur qeni edhe ishin merzite shume.Buubiii ketej, bubi andej keta nuk munden me e gjet kerkund bubin.Te merzitun ikun ne shkolle te nesermen edhe ulen ne banke te pare si gjithmone.Mesuesja me minifund afrohet te banka,anit i bjen lapsa edhe ulet me e marr,kur pa bertet - genti genti hajde se e gjeta bubin.Ulet genti nen banke qa me pa,syte perjashta atij,edhe i thote - jo mar ani bubi jone e ka gojen horizontalisht jo vertikalisht...
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:36 pm

nje burre ik ne kurbet edhe i thote gruas ma ruaj nderin,mos me tradheto.Ok i thote eja,edhe burri me ja plotesu kushtet i nis nje artificial nga kurbeti.Po ai me vibrator shkote tu kcy dreqi.Nje dite ik nga duart e gruas edhe kcen ne toke,prej aty fill e ne guzhine,kur pa bertet i vjerri:Kape nuse se na qiu tanve...
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:37 pm

kamarier a ka mundesi me e dit sa kohe ka qe e keni hap kete restorant?Ka 2 vjet.Ababa ta kishum dite me ardhe diten e inagurimit,te pakten ikyt peshk qe hangra sot e kishum hanger te fresket...
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:37 pm

Dy shok te ngushte kishin ndare cdo gje bashke e sekretet cdo gje
ishin ul ne nje lokal e po pinin nonji gote
e pyet njeri ngashoket tjeterin:shiko ne kemi ndare cdo gje bashke cdo lloj gjeje,po te pyes gruan e ke te mire ne seks?
i pergjigjet shoku tjeter: ca thon po,ca thon cka
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:38 pm

ne kohe xhaxhit
nje cift me 5 femije e pa lek moren nje shpi qe ja caktoi partia,perball pallatit te tyre ne te njejtin kate jetonte nje pesionist
javen e pare: pesionisti sa here qe gruaja dilte ne ballkon i nxirrte nje 100 lekshe e i thosh ta benin 1 here
javen e dyte: pesionisti i nxorri 250 leksh e i thoshte qe ta bente me te
javen e trete:pesionisti i nxjerr 500leksh e i thot qe ta bente me te
javen e katert:pesionisti i nxjerr 1000lekshen
gruaja i thot burrit qe pesionisti i jep 1000lek qe ta bej me te,burri i thot jo nuk do shkosh.gruaja i thot e ca mund te me bej mua nje pesionist ai mezi qendron ne kembe po shkoj ta ferkoj pak te marr 1000lekshen e po vij me vrap.ok i thot burri mos u vono se vdiqem per te ngrene
shkon gruaja
burri pret 1 ore.pret 2 ore . pret 4ore.burrit i iken truri fare shkon te pesionisti e gjen gruan mbi krevat e i thot pse pso vjen ti moj
Gruaja ja kthen kur do dalesh ne pesion ti
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    

Torna in alto Andare in basso
 
BARCOLETA TE BUKURA
Torna in alto 
Pagina 3 di 5Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4, 5  Seguente

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: HUMOR DHE BARKOLETA SHQIP-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
leggenda impiccati gremlins dieci stagioni windows nella spada mappe navigatore cuore John 2017 italiano comandamenti sette ITALIA sinbad primo download etka degli albero roccia mari android
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top