DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 BARCOLETA TE BUKURA

Andare in basso 
Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4, 5  Seguente
AutoreMessaggio
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:38 pm

NJI ZONJE HIN NE NJI DYQAN PAISJESH SEKSI, E MASI RRIN NJA NJI ORE TU STUDIU TAN ARTIKUJT, VENDOS.
ZONJA:"ZOTNI, DUA ATE VIBRATORIN E KUQ ATY NELT"
SHITSI:"ZONJE, ME FALNI PO FIKSEN E ZJERMIT NUK E SHESIM"
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:39 pm

NJI BIZNESMEN I RI MERR ME QERA NJI ZYRE,E MBUSH ME PIKTURA E GJANA ANTIKE PO BIZNESI NUK PO I SHKOTE MBARE. NJI DITE, SHEF NGA PENXHERJA NJI BURRE QE ISHTE DREJTU NGA ZYRA E TIJ, MERR RRECEPTORIN E BAN SIKUR ASHT TU FOL ME NJI NJERI TE RENDESISHEM PER NJI KONTRAT SHUM FITIMPRURESE. BURRI SHKRET RRITE E PRISTE QE KY ME KRY TELEFONATEN. MA NE FUND BIZNESMENI UL RECEPTORIN E I SJELLET KLIENTIT
BIZNESMENI:"ME FALNI QE JU BANA ME PRIT, PO ISHTE NJI PUNE SHUM ME LEVERDI E DOSHA ME E KRY. ME CA MUND T'JU SHERBEJ?"
KLIENTI:"JO ASGJA, NE FAKT UN KAM ARDH ME INSTALU TELEFONIN"Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:39 pm

shkon vjeri ne shtepi dhe shikon nusen duke pjekur mish dhe e pyet
nuse mish piqke?
jo mor bab eshte mish vici
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:39 pm

burre e gru ne darke ne dhomen e tyne tu ba dashni. prej pasionit te madh e humb gruja trunin dhe fillon e bertet "jam tu ardh jam tu ardh"... i nigjon djali i vogel prej ne dhome te vet dhe fillon "du me ardh edhe une du me ardh edhe une"... ia pret gjyshi prej dhomes tjeter "ku mas me ban me ju than doni me shku, a nuk e shifni sa asht ora a"
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:40 pm

kena vendos si grup shokesh qe jena me i mbledh tane leket bashke edhe me arrit te pamunduren,me qu njanin prej nesh ne diell.Naj njani tesh tapo thote po ai ka me u djeg pa mberrit atje.Po na i kena marre tana masat,i kena studiu tana gjanat,kena vendos me e qu naten...
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:41 pm

nje italian,nje ameikan,nje shqiptar.konkurs - me fjet me gomarin edhe kush ban ma shume gomer te vegjel.Italiani rrin 9 muaj edhe ban 2 gomer,amerikani rrin 18 muaj edhe ban3 gomer te vegjel.hyn Shqiptari edhe rrin 24 muaj edhe lind vetem nje gomar.qa ban mar i thojne italiani me amerikanin,ti keke i marum.Ikni mar ... i thote ky shqiptari,se asht ngaterru komisioni e ma ka fut gomarin mashkull..
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:43 pm

Nje vajze e cila punonte ne nje internet-kafe, po ndihmonte
nje djale te ri per te hapur nje adrese e-maili.
pasi i perfundojne te gjithe procedurat, vjen puna per te vene
paswordin.
gruaja :- c'fare paswordi ke deshire te vendosesh?
djali :- une dua te vendos fjalen, penis !
gruaja :- pa asnje problem ia jep fjalen kompjuterit, per pasword.
Pas pak castesh ne ekranin e kompjuterit shfaqet nje mesazh nga kompjuteri, prej te cilit djali ia plasi te qeshures me te madhe.
mesazhi thoshte :- "pasword i papranueshem. e keni shume te shkurter" ....
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:44 pm

Nje dite kishin praktike ne lanen e seksologjise. Hyn presori ne klase, e shkon te banka e pare, e sheh nje cift, qe po bashin seks. I sheh e i thote: Mire mire, ja keq, por mund te bahej edhe ma mire, pra per sot po ju jap noten 8.
Kalon te banka e dyte, e sheh nje djale me 2 vajza. I afrohet, i sheh e i thote: Mire mire, ja keq, mund te kishte edhe permiresime, po ju jap noten 9. Kalon te banka e trete, e ca te shohe... nje grup djem e vajzash qe po benin orgji. I kenaqur i afrohet e i pergzon: Shume mire, ju paskeni ken te vemendshem ne leksionet e mia, brravo ju kjofte, meritoni noten 10.
Papritur, hedh syte ka banka e fundit, e sheh nje djal, qe po i binte me dore fort f. Po ti mar, i thote profesori, ca dreqin je tu ba ashtu?
Studenti i pergjigjet:
Profesor, per nje cope 5 kam ardhe
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:44 pm

hmmmmm thojne ishte nji kohe lufte .....Njerzit pa bashin namin ne bote , Zotit i erdhi shpirti me dal dheee i thirri tan ne zyren e vet ne qiell nga nji pjestar te te gjithe shteteve me krime ...
Futu 1 italian e i tha :Ju bani krime dhe une me kyt gjyle(e kishte ne cep te zyres) do ju shfarosi tanve
Del tu qa jashte e pysin tjert ne radh e thote MARUME !!!
Futet edhe anglezi , e njata gja e keshtu me rradhe ...
Ishte rradha e shqiptarit..ishte viti 97 ku ishte ba namiiiiiiiiiiiii.................
I thote do ju mys tanve se ju vledhini , shani , vritni etj etj
kur vjen puna shqiptari del tu qesh , te hujt tan tu qa jashte ..pse qesh i thane ?!!?!?! EHEEEE I KAM VJEDH GJYLEN SKA CA NA BAN MA
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:44 pm

Ishin dy pensioniste dhe mendune te jetonin per pak kohe sikur te ishin te rij. Plaku i tha plakes qe kur te fishkellente, ajo te delte te pixherja . Doli plaku dhe me pas fishkelleu. Plaka nuk po dilte. Hini plaku ne shtepi dhe i tha se perse nuk po delte. Nuk me len Mami -tha ajo
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:45 pm

Dy Police shkojne te marrin rogen dhe shohin listen
Mhilli 150.000 Lek
Ndoci 150.000 Lek
kamberi 100.000 Lek
Total 400.000 Lek
Nji nga policet inatoset dhe thote: si ashte kja pune ne rrime si qena e kete TOTALIN se kemi pare ndonjehere ne sherbim dhe merr me shum lek se na ...
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:45 pm

MARTOHET NJE DJALE PREJ MALEVE.... NATEN E PARE QE DJALI PO FLENTE ME NUSEN NQS NUSJA ISHTE E VIRGJER DHANDRRI DUHET TE DELTE JASHTE DHE TE GJUNTE ME PUSHKE QE TA MERRTE VESH TAN FSHATI.... MASI MBARUN PUNE DEL DJALI GJUN ME PUSHKE DHE TETAN GEZOHEN.....
NATEN E DYTE RRETH MESNATES DEGJOHET NJI KRISM DHE TAN FSHATI DEL JASHTE ME MARR VESH CA KA NODH.
I JATI SHKAN NE DHOMEN E DJALIT DHE E PYT C'A KA NODH???
DJALI: E VRAVA BABE SE SONTE NUK ISHTE E VIRGJER KJO KURVA.
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:45 pm

NJI BURRE SHUM XHELOZ PER GRUAN KTHEHET NJI DITE NE SHPI MA HERET SE HERET E TJERA SEPSE DONTE ME E EVERTETU NESE GRUJA E TRATHTONTE APO JO. KONTROLLON NE DHOME T'GJUMIT, POSHTE SHTRATIT NEPER RAFTE E MEQE NUK GJEN KERKEND NGA GZIMI I PUSHON ZEMRA E VDES. NE BOTEN TJETER TAKON NJI SHOK QE E PYET PSE KISHTE VDEK.
"I SHKOVA GRUS PAPRITUN N'SHPI I NUK I GJETA KERKEND MBREN, KESHTU QE KAM VDEK NGA GEZIMI"
"PO A KE KONTROLLU MIRE?"
"PO, PO KAM KONTROLLU GJITHKUND"
"PO MBREND N'FRIGORIFER?"
"JO, VEC NJATY NUK KAM PA"
"PO TI T'KISHE KONTROLLU NJATY SE ITASH DO T'ISHIM TE DY GJALLE"
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:46 pm

DY LOPE TU HANGER BAR NE NJI STALLE
"MUUUUUUUUUUUUU", IA BAN NJENA
"PAH, SA MA HEKE FJALEN PREJ GOJET", IA KTHEN TJETRA
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:46 pm

NJI PERSON SHKON TEK BERBERI SEPSE DONTE ME U RRU. BERBERI ISHTE I RI NE PROFESION SEPSE NDERKOHE QEE RRUANTE, E PRISTE VAZHDIMISHT. ASHTU SIC E KANE ZAKON BERBERAT E PARUKJERAT. EDHE BERBERI YNE FILLOI ME E MBAJT ME MUHABET KLIENTIN. ANDEJ NGA FUNDI I RRUARJES BERBERIE PYET KLIENTIN"PO SA VLLEZEN JENI?". KLIENTI I PERGJIGJET"KATER, NQS DALL GJALLE SOT PREJ NJIKTU."...
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 4:47 pm

NJE GRU HYP ME 19 FMIT E SAJ HYP NE AUTOBUZ. AJO FILLON TU I SISTEMU FMIT NJI NGA NJI. MA NE FUND I MBET NJI QE NUK PO DINTE KU ME E UL. SHEH NJI BURRE ATY AFER E I THOT: "ZOTNI, NQS JU DO TI MBYLLNIT NJI FIJE KAMT KA VEND ME U UL EDHE FMIJA JEM". POR BURRI I PRGJIGJET: "ZONJ, NQS DO TI KISHIT MAJT JU KAMBET MBYLL, DO T'KISHTE VEND ME U UL TE TAN"
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:14 pm

Drejtori

drejtori me sekretaren ikin ne nje qytet tjeter per pune pune dhe shkuan ne hotel

pyet drejtori hotelgjiun dua 2 dhoma teke

hotelgjiu i thote s,kam por 1 dhome me 2krevat jo i thote hotelgjiu kam vetem 1 dhome me krevat dopjo drejtori pyet sekretaren ajo i thote ne rregull

para se te flinin pyet drejtori sekretaren

si do fleme si burri me gruan apo si drejtori me sekretaren ajo nga qe kishte qefe per seks i thote si burri me gruan ne rregull i thote drejtori ajde naten e mire
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:15 pm

Shkan njani me pi ne nje klub.Ulet ne banak e porosit nje pije masi pin te paren sheh ne gjep te mrendshem te gjaketes e porosit nje tjeter.E vazhdon keshtu pi e shikjo ne gjep te mrendshem te gjaketes. E pyet banakieri se pse ky gjest qa sheh ne gjep?
Ky i thot se ka foton e grus e kur te filloj me ju duk gruja e bukur ashte koha me ik ne shpi
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:15 pm

Shkan njani ne nje nightclub e ulet ne banak e merr nje pije .Kur qa me pa njit me te ishin dy femra qe po bashin muhabet me njana -tj.E ky si tip i hedhun qe ishte u afrohet e tenton te futet ne muhabet me ta.Njana prej ketyne i thote ``shko mar djel mas hum kohe me ne se jena LEZBIKE``Mirpo ky se dite qa do me than lezbike e i pyet qa do me than lezbike?
Si me ta than mar djale ty ......... i thote njana....... na pelqejne femrat! ky nji as dy i kthehet banakierit ``banakier 3 birra ketu per ne lezbiket
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:15 pm

Shkon nji oficer me sherbim ne nje qytet tjeter mrrin von e shkon me xan hotel ,kerkan per nji dhom teke i thet sportelisti qi dhom teke skam po deshte kam nji dhom me dy shtreten por njenin e ka xan nji polic mir i thet ky po fle edhe un aty por me ?o heret se kam pun,e ?an sportelisti nadje e i thot kur t'veshesh mos e nez driten se ?an policin veshet oficeri del, ne koridor nji pasqyr (s'kishte pa naj her) shifet e thet moos n'ven qi me m?u mu ka ?u policin
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:15 pm

uke ecur rruges, polici ndegjon nje zhurrme shume te madhe dhe pyet: Kush eshte atje?
Dikush ia kthen: Zhan Kllod Van Dami
Polici: Hajde dilni tashi tet katertit me duart lart
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:16 pm

FLET RADIOJA NE MENGJES:
MIRMENGJESI. ORA PER INTELEKTUALET ESHTE 6:30, PER NJEREZIT E THJESHTE ESHTE GJASHTE E GJYSEM, KURSE PER POLICET TE DY AKREPAT JANE TE GJASHTA
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:16 pm

lexoni te dashur shkrimtar dhe lexues Razz

Na ishte njeher nje dit shume shume e nxehte, dhe ishte nje cift i sapo martuar, mire po kjo goca e tradhetonte burrin me Komshiun, jo se rshkonte njeri te tjeteri, po me thjesht akoma, ky komshiu na kishte hapur nje vrime ne MUR ku aty ndodheshin dhe disa gozhda qe burri kesaj gruas varte xhaketen shpesh, te ajo vrima qe hapi komshiu aty fuste ( organin e seksis) kuptoni vet ju, dhe pastaj pa pritur i vjen burri kesaj goces dhe kjo iken nga muri dhe ja le komshiut akoma ne mur (organin sexual lol), vjen burri saj pa par fare vete var xhaketen siper ............k..@...it ....Komshiut dhe komshiu ndjen nje pesh te rend, e heq............k.... nga vrima , xhaketa bje ne shesh dhe ky komshiu e fut prap k..........te vendi(vrima ne mur). Vete ky burri kesaj goces dhe shikon qe xhaketa kishte ren ne shesh dhe tha, (mos haroni ishte dit shume shume e nxeht, vap e tmerrshme ate dit), burri kesaj tha " Kisha par e skisha par, po te shkrinte goxhda ne behar s'kisha par".
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:17 pm


Nuk eshte tamam keshtu. Po e shkruaj une origjinalen.

Komshiu na q*nte komshien nepermjet vrymes ne mure. Sa here i ikte burri ne pune, komshia vinte p***** komshiu vinte k**** dhe benin qejf. Nje dite burri ksaj gruas kthehet ne shtepi para kohe sepse skishte punuar, komshia ngaqe se priste largohet nga muri pa i thene asgje dashnorit nga ana tjeter. Burri heq xhaketen dhe e var te k**i komshiut, nderkohe ketij i shfryhet k**i sepse ka xhaketen siper dhe xhaketa bje pertoke. Burri i gruas e sheh xhaketen pertoke dhe ja bene: " Kam pare s'kam pare te shkri gozha ne Janar!
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    Mer Mar 30, 2011 6:17 pm

nxenes te nje klasi fillore nuk kishin cfare te beshin dhe shkonin ne banjo
mesuesja i thote qe ngrini dy gishta dhe une do tju le te skoni
kaluan dite dhe ne shkolle erdhi kontrolli
ne kete klase do pyeste per matematik.
te gjithe neper banka,mesuesja,drejtori mdhe kontrolli
kontrolli pyeti nxenesit:sa bejne 1+1
mesuesja bente me dore 2
kurse nxenesit nje heresh thane:mesuesja do te shkoje ne banjo
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: BARCOLETA TE BUKURA    

Tornare in alto Andare in basso
 
BARCOLETA TE BUKURA
Tornare in alto 
Pagina 4 di 5Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4, 5  Seguente

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: HUMOR DHE BARKOLETA SHQIP-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
etka comandamenti ITALIA impiccati sinbad windows albero stagioni android sette spada dieci 2017 leggenda nella gremlins mari primo mappe cuore download italiano roccia degli John navigatore
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top