DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 Barsaletat qe na pelqejne me me shum....

Andare in basso 
Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4  Seguente
AutoreMessaggio
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:54 pm

Takohen dy shoke.E pyet i pari
-He mo si ja ke kaluar
-Mire po kam pasur nje hall
-Ca halli
-Kam pasur ditelindjen e gruas dhe ajo me kerkoi ose nje diamant ose nje qen
-Po ti cfare i bleve
-Sigurisht nje diamant,se nuk kam pare ndonjehre "qen fallco"
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:55 pm

Nj? avokat duke dal? nga makina e tij BMW tipi i fundit, i vjen nj? makin? me shpejt?si dhe nga p?rplasja i shkul der?n, avokati del duke b?rtitur dhe ul?ritur p?r d?min e shkaktuar.
Polici q? ndodhej aty pran? i thot?:
Boll u ankove p?r d?min material se ?sht? vet?m nj? der? , ti shiko se t? ka ikur krahu.
- Moosss - thot? avokati.
Po Rolex-ksin ku e kam?
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:55 pm

Nje grua merr ne pytje 3 burra nje shkodran nje tiranas dhe vlonjatin gruja ne dhome e saj te gjumit therret tiranasin hyri .gruja i thot pa shat pa lopat kjo vrime si eshte hape.tiranasi mbeti i habitur. gruja dilni jashte budalla. hyri vlonjati .gruja i thot pa shat pa lopat kjo vreme si eshte hape.vlonjati nuk dine ti pergjigjet jashte .gruja i thot i treti.hyri shkodrani gruja i thot pa shat pa lopat kjo vrime si eshte hape.skodrani thot po pa ujite pa prashit ky kastravec si eshte rrite.gruja buzeqeshe thot fute brenda se e keni dite.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:55 pm

3 minj po pinin ne nje bar njeri prej minjve e ngren nje teke dhe e plas goten ne bar dhe ju thot shokeve une ju boj zbor qarceve ju shkoj nga poshte e shty pengesen dhe e kap telin dhe boj stervitje.E sheh miu tjeter dhe ai e pin teken dhe e plas ne bar goten une thot ai e mar helmin boj viza ne tavolin dhe i thith me hunde per qef.Miu tjeter i sheh te dy dhe e kthen teken dhe cohet per te hikur kur arrin tek dera e barit shoket e therrasin hej ku po shkon?une po shkoj ti hyp maces .
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:56 pm

Ne nje familje babai i kerkonte vajzes se tije qe te martohej sepse ajo ishte tamam ne moshe, por vajza gjithmone i thoshte babait qe jo une nuk dua te martohem sepse jam shume mire keshtu, si dhe po ja kaloj shume mire.
Po te njejten kerkese babai ja ben dhe disa here te tjera, por ai vazhdonte te merrte po tenjejten pergjigje nga vajza e tije, deri sa nje dite u be kurioz dhe vendosi ta pergjoje nga vrima e celesit se cfare bente vajza ne dhomen e saj, po cte shikonte ajo kishte marre nje penis artificial dhe masturbohej me te.
Te nesermen babai ulet ne tavoline duke pire nje gote raki dhe vendos edhe penisin aty ne tavoline po me njegote perpare.
Kur kthehet vajza ne shtepi shikon te gjithe ate skene dhe pyet babain se cfare po bente dhe ai i pergjigjet se po pi nga nje gote raki me dhenderin.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:56 pm

Nje dite gruaja donte te bente dashuri me burrin e vet por kishin femijen ne shtepi . - i thote mamaja djalit. -Dil te keqen mami dhe luaj me lodra te ballkoni . Del djali jashte dhe prindrit vazhdojne... punen. Pas pak kthehet djali dhe thote -Mami pashe nje makine te bukur. -Mire te keqen mami po dil jashte dhe vazhdo te luash. - Iken femija dhe kthehet pas 5min , mami pashe nje kal .-Miiire mami po ik te ballkoni tani. Pas 5min vjen djali dhe thote, prindrit e Erit po bejne dashuri.-Po ku i pe ti mor te keqen babi. -Nuk i pashe po kane nxjerr Erin jashte ne ballkon
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:56 pm

SHKON NJE DJALE TEK DOKTORI DHE I THOTE: DJALI: DOKTOR KAM PROBLEME ME ORGANET E MIA.

DOKTORI: CFARE TE SHQETESON?

DJALI: PO JA, ME KANE MARRE NGJYRE BLU.

DOKTORI: KE INFEKSION, PRANDAJ DUHET TE TA HEQIM NJEREN KOQE QE TE SHPETOSH TE TJETREN DHE PENISIN

DJALI: PO BEJ FEMIJE UNE PASTAJ?

DOKTORI: PA PROBLEM!

(pas nje jave prape)

DJALI: DOKTOR, PERSERI I NJEJTI PROBLEM!

DOKTORI: NUK KEMI SE C\'BEJME, DUHET TE TE HEQIM EDHE TJETREN QE TE SHPETOSH PENISIN

(pas dy javesh)

DJALI: DOKTOR ME DUKET PO TALLENI!A

DOKTORI: PO CFARE TE TE THEM UNE. QE TE SHPETOSH DUHET TE TA HEQIM EDHE PENISIN

(ne fund te muajit)

DJALI: DOKTOR, PO TANI NUK ME KE LENE AS KOQET AS PENISIN DHE NGJYRA BLU NUK PO ME HIQET.

DOKTORI: AHA TANI E KUPTOVA UNE. PO TI MOS U BEJ MERAK, TE LESHOJNE BOJEN XHINSET!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:57 pm

Hypen nje burre ne tren dhe ulet per balle nje goce te re. Kjo po lexonte dhe nuk po i kushtonte vemendje burrit. Burri tani donte si e si te hynte ne muhabet dhe fillon e pyet:

Burri: Kohe e mire sot he?
Vajza(pa ngritur koken nga libri): Ja ashtu
Burri vazhdon: Sa eshte ora?
Vajza (prape pa ngritur koken pergjigjet): Nuk e di
Burri: Cfare po lexon?
Vajzes i terheq vemendjen pyetja dhe ngre syte nga libri.
Vajza: Po lexoj nje liber ne lidhje me seksin dhe racat e ndryshme
Burri: Ashtu he, interesante.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:57 pm

Nje Goc u martua diten e diel si zakonisht. Dhe te Henen ne mengjes i thote te jemes, Mami- si tja bei per sote ne dark, ai do me kuptoi qe sjm e virgjer? Mami i thote, mos u merzit shpirt i mamit, merr nje kumbull dhe fute atje, dhe ai ska per te kuptuar gje fare. Dhe goca ashtu beri, merr nje kumbull ,koker- --madhe dhe e fut tek vendi. Erdhi darka dhe c\'do gje ne rregull, sipas planit te mamit. Mbasi mbaruan pune, Goca e nxori kumbullen nga vendi ku e kishte futur dhe e la siper komedines ne ane te krevatit. Kur ngrihet nusja ne mengjes shikon qe dhendri po hante kumbullen, dhe duke qare vete tek mami, dhe i thote! Mami ai e hengri kumbullen,dhe do semuret! Por mami i pergjigjet duke qeshur --- Mos qaj shpirt i mamit --BABI YT KA NGRENE NJE FTUA TE TERE DHE SE GJETI GJE----.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:57 pm

Ne bulevardin e Tiranes nje xhaje qe po bente xhiro andej sheh nje burre qe po pinte uje te shatrivani, dhe i bertet nga larg.

-Mos pi uje aty se eshte i piset.

Burri ngre koken dhe e shikon i habitur.

Xhaja perseri: Mos pi uje se eshte helm.

Ai i pergjigjet- Une jo kuptoj, une grek.

Xhaja duke e qetesuar i thote- Jo, nuk thash gje po pije avash avash se eshte i ftoht.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:57 pm

Ishte nje fshatar dhe po martonte djalin e vete dhe beri nje dasem shume te mathe sic e kan zakon shqiptaret po kercente nusa dhe djali e pyete te jati
"Babi per se njerzit i hedhin para nuses vetem"
i jati skishte si ti thoshte dhe i tha djalit "po eshte dita e saj pastaj i hedhin parat asajt"
kure mbaroj dasma vajti djali me gjithe nusen te flite kure u ngri ne mengjes djali i vajti te jatit dhe ti tha.....!!!!
"o babe mire e paskan njerzit qe i hedhin para nuses se ja vleka me i hedh nuses para .......!!!!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:58 pm

Lepuri ishte duke mprehur dh?mb?t. Kalon ujku dhe e pyet
-"?far? po b?n o lepur"
-"Po mpreh dh?mb?t se dua t? ha luanin"-ia kthen lepuri.
Pas pak kalon ariu dhe e pyet. -"?far? po b?n o lepur?"-
-"Po mpreh dh?mb?t se dua ta ha luanin"-ia kthen lepuri.
M? pas kalon Luani rast?sisht dhe e pyet lepurin -"?far? po b?n o lepur?"-
-"Ja po mpreh dh?mb?t se flas ndonj?her? budalliqe" -ia kthen lepuri.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:58 pm

Ajo: Ti m? kujton oqeanin...
Ai: Ti do t? thuash se un? jam i pa p?rmbajtur dhe romantik?
Ajo: Jo jo,e kam fjal?n q? m? vjen p?r t? vjell? !
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:58 pm

e pyet gruaja burrin,
sa here me ke tradhetuar?
nje here i thote burri,me gruan e komandantit..
po ti,e pyet burri gruan??
une dy here i thote gruaja..
me komandantin,dhe gjithe ushtrineee
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:58 pm

N? Bar..
Nj? tip tep?r i turpsh?m futet n? nj? bar dhe shikon nj? grua tep?r t? bukur q? po pinte e vetmuar. Pasi mendohet nj? or? t? t?r? se si do ti afrohej, m? n? fund e merr guximin dhe i afrohet duke i th?n?:
- mmm.. do t? kishe problem n?se flisnim ndopak?
Ajo p?rgjigjet me zerin m? t? lart? q? kishte:
- JO ! NUK DO TE FLEME BASHKE SONTE !
T? gjithe kthejn? kok?n dhe v?shtrojn? djalin qe ishte kuqur nga turpi.
Pas pak or?sh gruaja i afrohet djaloshit dhe i thot?:
- M? fal n?se t? ofendova. A di jam nx?n?se n? psikologji dhe doja t? provoja se si reagojn? njer?zit kur gjenden n? pozit? t? v?shtir?.. e di.. kur gjenden n? momente q? i turp?rojn?..
Dhe djaloshi me sa z? kishte mund?si t? b?rtiste i p?rgjigjet:
- CFAR? N?NKUPTON KUR THUA ME 50 EURO ?!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:59 pm

Papagalli

Zonja Halime do te bleje nje papagall. Shkon ne dyqanin e kafsheve dhe sheh ne kafaz dy
papagajt e fundit. Zonja Halime i drejtohet shitesit dhe i thote ua kete papagallin ketu!
Shitesi i thote:-Nuk mund ta jap vetem njerin...-Po pse?,-pyet zonja Halime.- Sepse njeri flet
anglisht e tjetri eshte perkthyes.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:59 pm

Teksas
Jemi ne teksas. Nje pistoler futet ne nje sallon i armatosur deri ne dhemb. Duke u mbeshtetur
me kurriz nga banaku thote: "Nese ka ndonje qe do te matet me mua, te dale perpara..." Ne
kete kohe nga fundi i lokalit del nje burre sa nje dollap dhe duke qendruar perpara i thote:
"Une dua te matem me ty"- Mire i thote pistoleri dhe kthehet nga kamarieri e i thote: "Ma sill
nje meter!"
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:59 pm

Maloku

Na u martua nje malok dhe ben dasem te madhe. Ne mbremje shkojn te flene cifti. Buri nuk i ben gje nuses naten e pare, e nejse nuk thote gje nusja, mendoj mos buri ishte paqejf. Vjen nata e dyte maloku po prap gjum, nata e 3-te e me radhe. U bene pothuaj nje jave keshtu. Nusja e shkrete s'dinte c'te bente. Vete dhe i tregon te vjeres hallin qe e kishte zene. Vjera shkon dhe i thote burit. Burri kap te birin dhe i thote: Pse se Q*** gruan ti mer bab"? Ja kthen maloku: "Po pse mer bab, Q***robt e shpis eeee".
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 9:59 pm

Ngjarje e vertet:
Ne shkoder asht nje polic trafiku qe shpesh rrin pishem!!!!(Meti)Nje dite para universitetit ndal nje makine por ne te ishte nje hoxhe!!!!Polici e shef dhe i thote:Me fal zotni po me kete vjeshje qe ke ba ti,sesban je deshem!!!Hoxha ja kthen,allahu na rujt po ku ke pa hooxhe tu pi mar!!!Polici i thote:kete e vertetojme fill!!Fryji pak ktu kti pipit!!!Hoxha i thote:Nuk mundem me fut ashti gjanash ne goje se asht gjynah!!!!Polici e merr pipin dhe e fryn vete per me i diftu se si bahet!!!PO kur e nxjerr prej gojet i thet hoxhes!!!Po ti ja paske q! nanen tu pi mar burre edhe ban perdemek se ja!!!!!hahahahahahhahahahahahahaah
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:00 pm

Gruaja i thote burrit:: I dashur sot mbushim nje vit nga dita kur jemi martuar. Do therim nje pule per darke? Burri::E c.faj ka pula? Ai qe do therur eshte vellai yt se ai na prezantoi ne te dy.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:04 pm

Gruaja:: i dashur pas nje jave eshte 5 vjetori marteses tone,, Cfare do me dhurosh? Burri:: Per 5 vjetorin kam vendosur te te coj ne Australi. Vertet thote gruaja e gezuar??? Po per 10 vjetorin i dashur a ke menduar?? Po patjeter qe e kam menduar thote burri -- Per 10 vjetorin do vij te te marr..
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:05 pm

Veshja


Ne shtepi, gjate ngrenies se darkes, gruaja e pyet burrin qe kishte drejtor:

-Degjova se te ka ardhur nje sekretare e re?

- Po, e re

-Po si eshte ajo?

-E zakonshme.

-E bukur?

-Grua si te tjerat.

-Po me thuaj te pakten, si vishet?

-O, ooo vishet shume shpejt!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:05 pm

Nena keshillon Vajzen.

Nje dite nena i thote te bijes: "Vajza ime ti po ritesh dhe po behesh vajze seksi,
por nga nena jote vetem dy keshilla mbaj mend:
1.Kur nje djale te prek bythet thuaj, MOS
2.Ndersa kur te prek cicat thuaj, NDALO"

Athere vajza pergjigjet: "Po mami e di, ma ke perseritur shume here
prandaj kur ai me preku buthen dhe cicat, une i thashe, MOS NDALO".
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:05 pm

Pasqyra


Ne kohen kur njerzit nuk ishin perballuar me pasqyren, njeri
shef nje te tille ne nje dyqan, i afrohet por nuk e kupton
qe ishte vete ai dhe thote:
- Cne fotografia e tim eti ne dyqan? Po e blej dhe ta kem ne shtepi.
E fut ne nje thes dhe niset per ne shtepi.
E pyet nusja ca kishte ne kete thes
Ky i thote se eshte fotografia e babit
Kur hap thesin nusja bertet:
- Uuuuuuuaaaaaaaa po c'eshte kjo kurve qe ke sjelle ne shtepi ore?
(kishte pare veten ne pasqyre nusja Wink )
Aty vjen vjera e nuses dhe shikon shikon se c'po ndodh dhe i thote nuses:
- He moj se k*urve plake qenka. (Kishte pare veten vjera Wink )

(Qeshni kur t'iu qeshet Very Happy
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:05 pm

Nje cift i ri nuk benin dot femije dhe shkuan te gjinekologu.
gjinekologu:Cfare beni en darke?
Cifti:hame buke,shikojme televizorin dhe pastaj fleme gjume
GJ:Po en mengjes?
C: Zgjuhemi, hame buke dhe secili iken en pune
GJ: Po mbas pune?
C:Ulemi en divan dhe bejme muhabet
Gjinekologu i thote femres te zhvishet dhe shtrihet en krevat dhe bene dashuri em te ne sy te burrit,i cili nuk thote asgje.
Keshtu behen femijet- i thote doktori mbasi
mbaron.
Faleminderit shume doktor- i thote cifti dhe largohen.Pasi dolen burrit i erdhen mendet dhe kthehet prape dhe pyet doktorin:Doktor, duhet te vijme prape ketu apo vjen ti te shtepia?
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   

Torna in alto Andare in basso
 
Barsaletat qe na pelqejne me me shum....
Torna in alto 
Pagina 2 di 4Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4  Seguente

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: HUMOR DHE BARKOLETA SHQIP-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
navigatore etka 2017 nella android windows albero dieci John italiano primo mari comandamenti ITALIA mappe impiccati gremlins sinbad roccia degli download spada sette cuore leggenda stagioni
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top