DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 Barsaletat qe na pelqejne me me shum....

Andare in basso 
Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4  Seguente
AutoreMessaggio
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:06 pm

Nje burre po dilte nga nje dyqan qe kishte blere kafen e mengjesit
dhe aty pa nje radhe te gjate njerezish qe po drejtoheshin per ne varrezat prane .
Nje makine varrimi e zeze dhe 50 metra pas saj nje makine tjeter varrimi po e njejte me te paren .
Pas makines te dyte ishte nje burre qe po mbante nje litar ne te cilin kishte lidhur nje qen Pit Bull .
Pas burrit nje varg i gjate burrash te vene njeri pas tjetrit .
Ky u be kurioz dhe iu afrua burrit me qenin dhe e pyeti

"Funerali i kujt po behet ?"

"I gruas time ."

"Po ca i ndodhi "

"E sulmoi qeni dhe ajo vdiq "-iu pergjigj burri

"Po ne makinen tjeter kush eshte qe do varroset "-pyeti burri kurioz

"Eshte vjerra ime "-iu pergjigj burri me qenin ."Ajo po mundohej te shpetonte gruan time ,por iu versul qeni edhe asaj dhe vdiq edhe ajo "

"A mund te ta marr qenin hua ?"-e pyeti burri

"Mbaj radhen pas burrave te tjere "-iu pergjigj burri tjeter !
Logged
angel_girl

* Guest

Barsaletat qe na pelqejne me teper!...
« Reply #54 on: October 04, 2007, 06:39:57 PM »
Qe larg e ndjeva aromen tende!

U afrova dhe te thashe dy fjale:TI PORDHE!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:06 pm

Ne klase mesuesja pyet nxenesit :
-Ne nj? peme jane 5 zogj.nj? gjahtar qellon me ?ifte dhe vret 3 zogj.Sa zogj mbeten ne peme?
-2 zogj mesuese ,pergjigjet nj? nxenes
-Bravo e gjete thote mesuesja
nj? nxenes tjeter ngrihet dhe e kundershton :
-Ne peme nuk mbeti asnj? zog mesuese se u tremben nga zhurma Mesuesja e v?n? ne pozite mendohet pak dhe i thote: bravo me p?lqen llogjika q? perdor.
Po ky nxenes thote:
-Ta them edhe une nj? probleme mesuese?
-Thuaje ia kthen mesuesja
-Jane 3 femra duke ngrene akullore,e para e lepin me majen e gjuhes e dyta me gjith? gjuhen dhe e treta e fut akullore ne goje, cila nga keto te treja ?sht? e martuar?
-Ajo q? e fut te gjith? akulloren ne goje -thote mesuesja
Jo mesuese, ajo q? ka unaze te gishti, por gjithsesi me p?lqen llogjika q? ndjek
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:06 pm

Jezusi i thote zotit q? dua q? te shkoi ne Shqiperi dhe te provoi zemrat e te rinjve shqiptar.
Por zoti i thote q? mos shko atje sepse ?sht? shum vend i rrezikshem. por me ne fund Jezusi i mbush mendjen zotit dhe vjen ne shqiperi.

Duke ecur rruges Jezusi shikon nj? cun duke pir cigare dhe i thote:
A ma ble dhe mu nji paket.

Ik mle rehat i thote cuni me nerva.

Bo paska pas te drejt zoti q? tha shqiperia ?sht? vend i rrezikshem thote jezusi.

Me vone shikon nj? cun tjeter duke pir cigare. Dhe i thote, a ka munci me jep nj? cigare.

Cuni pergjigjet me nerva ik mos na caj trapin. Bo thote prap jezusi qeka shum keq ne shqiperi.

Me von jezusi shikon nj? cun tjeter duke pir cigare. Jezusi me ne fund tha po ja provoj edhe kti zemren dhe nuk po pyes mo.

A ka munci nj? te thithur i thote jezusi cunit.

Kerse ky cuni i droguar nga cigarja me drog i thote. Ta jap po do te boj dom p?r shendetin.

Nuk ka problem pergjigjet Jezusi. Sa i fut nj? te thithur jezusi dhe pastai i thote djalit.

Meqe me dhe nj? te thithur un po te them q? jam jezusi.

Ik mer pall i thote cuni at thash? q? te bon dom.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:07 pm

Ne ambjentet e nj? stacioni treni ne Itali

Emigranti 1 -_ Fratello, ke gje fuoco?
Emigranti 2 - Albaneze je ti mo?
Emigranti 1 - Po mo Albaneze jam? Po ti nga e_ kuptove?
Emigranti 2 - Po sembri nga rrobat, dhe nga italishtja q? me_ flet! Cope cope qenke.
Emigranti 1 - Avash me linguan banale! Se_ jam nga Vlora une, mos me fol mua kshu ti. Po ti ku_ rri?
Emigranti 2 - Une rri ne Peskara!
Emigranti 1 - He me te_ lumte jo, i hengsh e u fryfsh! Po ku rri ne Peskara, ne maje apo_ anash!
Emigranti 2 - Jo ore kolione jo, Peskara ?sht? qytet k?tu ne_ Itali.
Emigranti 1 - Ca thua? Me hoqe cervellon. Po mir?, po kur_ martohesh me ndonje nga ky qytet, si u thua krushqeve: Hajde se do vemi_ te marrim nusen
ne Peskara? Po pse shkulet nusja nga Peskara mo? Ama emer_ qyteti paska!
Emigranti 2 - Albanese injorant dhe banal_ qenke!
Emigranti 1 - Ej, amiko non scoppare la sorella alla_ conversazione se s'ka lezet! Kujdes!
Emigranti 2 - Bene bene se_ shaka po bej
Emigranti 1 - Po mir? ca lavoro ben ktej ti mo?_
Emigranti 2 - Une jam shites punoj ne_ supermercati_COOP!
Emigranti 1 - KOP? Edhe k?tu ne Itali? Ka ardhur_ Lulzim Basha me KOP-in? Ca thua?
Emigranti 2_ - COOOOOOP more, jane dyqane shume te medhaja supermerkata u thone
Emigranti 1 - Eeeeee, po k?t? thuaj se nuk e mora vesh ne_ fillim.
Emigranti 1 - Po mir?, ndonje p*tana italiana ke kapur se jane_ te mira keto?
Emigranti 2 - Banal, shume banal qenke. Une_ jam fidanzato me nj? italiane ka 3 vjet.
Emigranti 1 - Fidan_ Cato? Kush ?sht? ky Fidani mo? Nuk e njoh nga ?sht? ky?_Fierak?
Emigranti 2 - Finanzato o gomar, i fejuar me_ nje_ italiane.
Emigranti 1 - Eeeee, po fol o biancoporta se u_ beme lemsh po te trashgohesh e me krahe te lehte vet?m kujdes, se_ keto italiankat jane zuzare degjo mua ti
Emigranti 2 - Jo mor_ mik jo, si Karmella ime nuk ka!
Emigranti 1 - Karmela? Gruaja jote? Kshu_ e ka emrin?_ Po mos ?sht? nga Peskara kjo? Oboboboo,_Karmerla nga Peskara, o te pifsha dolline une ty ore. Nejse nejse ika_ se kam pune, devo aspetare i capelli!
Emigranti 2 - Ik ik,_ ciao
Emigranti 1 - Oreee (duke u larguar) emrin si e kishe nuk ka the!
Emigranti 2 - Karaman me quajne!
Emigranti 1 -_Oboboboo Karamani i martuar me Karmellen
nga Peskara u be_ nami.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:07 pm

Shkojne nj? cift tek nj? familje jevgjish me shume femije p?r te adoptuar njerin. Jevga fishkellen dhe te 18 mblidhen dhe vihen ne rresht. Cifti i afrohet me te voglit dhe pyesin te emen:
-A mund ta marrim k?t??
-Jo ate te lutem. Ai ?sht? me i vogli dhe e dua me shume.
- mir?..
Ecin me tej dhe ndalin para nj? vajz? te vogel:
- A ta marrim k?t??
- Mos ate ju lutem, ajo kendon me bukur nga te gjith? dhe me duhet.
Vazhdojne ata me zgjedhjen dhe ndalen para nj? femije tjeter:
- Ky na p?lqen, a ta marrim k?t??
- Jo, as ate ju lutem. Ai i bie shume bukur klarinetes.
Dhe arrijne tek me i madhi:
- Po k?t?? As k?t? nuk mund ta marrim?
- Jo, ate merreni se ai m?i ka bere gjith? keta te tjeret.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:08 pm

Na ishte njeher nje polic, me emrin Petrit. Nje dite e sjellim Petritin ne zyre per ti bere nje test, dhe e pyesin:
- Petrit cfare eshte partia?
Nena ime, i pergjigjet Petriti.
Mbasi del nga zyra aty takon nje polic tjeter, dhe ky e pyet:
-Ho me Petrit si e kalove testin?
Thjesht fare, thote Petriti, me pyeten se kush ishte partia dhe ju pergjigja ‘nena ime’.
E therrasin shokun e Petritit ne zyra dhe i bejn te njejten pyetje:
- Kush eshte partia?
dhe ky i pergjigjet:
-Po nona e Petritit mo, nona Petritit.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Lun Mar 28, 2011 10:08 pm

nje vajz e re shkon tek i ati, polic, duke qare:
"Baba, baba kam humbur virgjerine!"
"Pe poshte krevatit."-ia kthen i qete ai.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:31 pm

nje dite mesuesja pyet nxenesit:ne nje peme jane tre zogj, gjuetari vret nje,sa ngelen?Te gjithe thane se nuk ngeli asnje vetem luli i vogel tha se ngeli nje.e pyet mesuesja se si ka mundesi? po ja thote luli i vogel ai njeri ishte shurdh dhe nuk e degjoi pushken.jo more luli i thote msuesja,nuk ka mundesi,megjithate me pelqen menyra e arsyetimit...Te nesermen luli ivogel e takon mesuesen dhe i thotenje gje a gjeze:ne nje stol jane tre femra qe hane akullore;njera e lepin,tjetra ekafshon, dhe e fundit e fut deri ne gryke,kush nga keto eshte e martuar;pyet luli ivogel. mesueses i erdhi turp megjithate tha; ajo qe e fut deri ne gryke. jo tha luli i vogel,ajo qe ka unaze,megjithate me pelqen menyra e arsyetimit ha.ha.ha.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:32 pm

Nje berber duke e rruar nje polic, e pyet: -Shoku polic, çka te bie ta kesh djalin e madh te babes tend? Polici u mendua si shume dhe ne fund tha: -Nuk di! -Vlla ore!ia kthen berberi. Polici nuk bezen dhe fill shkon te Kmabdanti i tij dhe ia ben pytjen: -Shoku Komandant,çka te bie ta kesh djalin e madh te babes tend? Mendohet komandanti sa mendohet dhe ne fund i thot: -Per momentin nuk e di! Ndersa polici ia kthen: -Vlla i berberit o shoku Kmandant
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:32 pm

Një polic hyn në farmaci dhe i thotë farmacistes që ti bëj një byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqarojë se është farmaci dhe jo fastfood. Por policit nuk i mbushet mendja. Atëherë farmacistja merr komisariatin në telefon për të folur me shefin. I thotë qe ka ardhur një polic dhe kërkon byrek me spinaq kur ajo është farmaci. Shefi i përgjigjet: po nuk pate me spinaq bëja me gjizë se polic është.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:32 pm

ne nje autobuz hyn disa grabites edhe filluan te vidhnin te gjith pasagjeret.u afruan tek nje vajz edhe e pyeten -si quhesh?-adelina -ju pergjigj vajza-meqe paske emrin e motres time nuk po te grabisim -ja ktheu hajduti.pastaj pyeten te dashurin e kesaj vajzes-po ti si quhesh?-un quhem adi por gjat me therrasin adelina-ja ktheu ai Very Happy
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:33 pm

Hipi nje i moshuar ne nje autobus me 2 kate.shkoferi i thote:
hip ne katin
siper.hipen ky e kthehet shpejt i frikesuar.
shoferi-pse u ktheve kaq
shpejt?
i moshuari-atje lart nuk kishte shofer
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:34 pm

Ishte nje djale , qe po mbytej ne det bashke me anijen, dhe merr te jatin ne
celular:
- bab , jena tu u mbyt, jena n'mes detit bab, ma baj hallall se
ndoshta s'shifna ma !
- mir, mir t'keqen baba , mylle tash se po harxhohesh
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:34 pm

Polic Petriti

Petriti ishte polic tek stacioni i trenit.
Kishte nje te afermin e vet tek instituti i Folklorit.
Aty mesoi te perdore edhe kompjutrin.
Nje dite futet ne loje te vertete me nje web-site pyetje pergjigjesh(Bot), dhe nis ti beje pyetje kompjutrit:
Polic Petriti i ben pyetje sistemit kompjuterik:
-Sa barsaleta ka me polic?
Kompjuteri i kthen pergjigje se ka vetem 2 (dy).
Petriti ja kthen me kompetencen me te madhe dhe i shkruan ne cast:
-Me vjen keq por Jeni gabim.
-Une jam vete polic dhe di me dhjetra barsaleta per ne...
Kompjuteri ja kthen po ne cast:
-Vetem 2 (dy) jane barsaleta, te tjerat jane te verteta''...!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:34 pm

*
*
*
*
*
*
*

Re: Barcalete Shqipetare

Mesazh nga Klea@Love prej Tue 18 Aug 2009 - 21:56
Kush e vodhi molekulen?

Ne Shqiperi del ligji qe te gjithe policat duhej te ishin me shkolle te mesme, mirepo nje polic nuk kishte shkolle te mesme, keshtu qe shefi vete dhe i thote ketij te fundit:
- Duhet te besh nje shkolle te mesme,- i thote
-se ndryshe do te te pushojne nga puna.
- Mire, i thote ky polici.
Do bej si do bej, do ta bej shkollen e mesme.
Vazhdon shkollen e mesme polici, mirepo gjithe naten bente sherbimin dhe kur vinte ne shkolle vetem gjume flinte.
Nje dite mesuesi i kimise po shpjegonte rreth shperberjes se molekulave edhe po shpjegonte se 3 molekula kaluan ne Nacl edhe 2 ne sulfur...
- Po dy te tjerat kush i mori?,
- pyeti mesuesi me qellim qe nxenesit te zgjidhnin problemin.
Polici e degjon, nxjerr shkopin edhe fillon t'i rrahe nje nga nje te gjithe.
- Nxirrni molekulen, kush e mori molekulen se e vrava!
Kot jemi polica ne, mos kapim dot kush i mori dy molekulat?
Profesori i kimise vendos qe t'i thote shefit rreth asaj qe ndodhi:
- Ore po mire o ai polici tend le qe tere diten fle gjume ne klase po dje u ngrit edhe i rrahu te gjithe qe te gjente kush i kishte mare dy molekulat...
- Oh lere se i ka vjedhur vete ai qe ben keshtu, - pergjigjet shefi...

Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:35 pm

Kine

Ishte nisur austria dhe do ti hapte lufte kines mbas disa ditesh kishin arritur ne kine.Ministrat deputet e gjithe te shqetesuar s'di si tja thojne presidentit,e shkon ministri i mbrojtjes e i thot i nderuar: kane ardhur austriaket te na hapin lufte presidenti i cuditur e pyet kush jan keto i pergjigje ministri nje shtet i vogel ne europe mir atehere i thot presidenti gjejni se ke kush hotel po rrijne.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:36 pm

Per ju

Dy shoqedolen dhe pasi hengren dhe pine ne lokal na i zuri barku dhe njera i thote tjetres qe te iknin se nuk po duronin me.Hypen ne makine dhe ndaluan afer varrezave se nuk duronin me,pasi e bene njera u fshi me mbathjet e veta kurse tjetra mori nje kurore qe gjeti aty afer dhe u fshi.Te nesermen dy burrat e dy grave qe ishin shoke dhe punonin bashke ishin te merzitur dhe njeri pyet tjetri se c\'fare ka qe eshte i merzitur.Ai i thote se gruaja me shkon me tjeter dhe i tregon arsyen,se mbreme ne darke i kishte vajtur pa breke ne shtepi.Tjetri filon te qeshe dhe i thot se kjo nuk eshte asgje perpara asaj qe i ka ndodhur atij.Tjetri e pyet me habi dhe i thote se edhe gruaja e tij e ka tradhetuar??.Jo vetem ate i thot tjetri po dje ne darke erdhi ne shtepi me nje kordele qe thoshte.NUK DO TE HARROJME,DO TE KUJTOJME PER JETE. Very Happy
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:36 pm

Kopraci

Gjirokastriti i habitur nga prania e nje rivali me te forte se ai persa i perket kopracise vendos ti beje nje vizite.Pasi mer vesh adresen i shkon ti beje nje vizite ne Libohove.Gjate darkes ne ngrenie e siper gjirokastriti i thote se vetem 2 kokrra ullinj kam ngrene por libohovari ia pret,jo mor jo se per te ngrene ke ngrene 7 ti.I mahnitur nga kopracia e tij i kerkon ti kthej viziten.Pas disa ditesh libohovari arrin ne gjirokaster dhe gjirokastriti po e pret aty por u cudit sepse ai ishte i zbathur.Aty prane po kalonin disa shoke te gjirokastritit dhe ai i lutet qe ti veshi kepucet per tu mos u ofenduar duke iu lutur.Libohovari pranon por me nje kushtasi ti veshi kepucet te mos levizi nga vendi.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:36 pm

Nje biznesmen kishte gruan ne prag te lindjes ne matarnitet,dhe vuri ne dispozicion 1 mije euro shperblim per ate qe e lajmeron i para se i ka lind djal.pa pritur ndegjohet zeri i doktorit.djal djal djal,ja pret infermierja pusho o budall se ke kap gishtin tim te vogel
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:37 pm

10 femije me te njejtin emer...

nje grua e cila kishte dhjete femije, shkon ne zyren e perkrahjes sociale, qe ti lidhnin edhe asaj nje perkrahje, per femijet!
aty takon drejtorin, te cilit ia shpjegon qarte se perse kishte ardhur ne zyre.
edhe drejtori, merr nje dosje te paplotesuar, qe te shenoje te dhenat e gruas, e cila kerkonte perkrahje sociale.
drejtori :- emer, mbiemer ju lutem?
gruaja :- i thote emrin dhe mbiemrin e saj.
drejtori :- sa femije kishit?
gruaja :- dhjete.
drejtori :- emrat e femijeve?
gruaja :- Enver.
drejtori :- tjetri?
gruaja :- s'ka nevoje tjua them te tjeret, pasi te gjithe kete emer kane femijet e mi !!!
drejtori :- si eshte e mundur kjo?
gruaja :- po ja pra, te gjithe jane djem, dhe une ju kam vene te njejtin emer qe te gjitheve .
drejtori :- po kur i therrisni, ndonjerit per tju ndihmuar per ****a,
si e kuptojne ato se cilit i keni thirrur ju, konkretishte?
gruaja :- po e kuptojne ato, pasi une sejcilit i therras ne mbiemrin e te atit te tij..........!!!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:37 pm

Njeher kishte vdekur 1 plak dhe pas disa vitesh vdiq edhe plaka.
Nje djal
erdhi me biciklet per ta ngushelluar familjen.
Ai e la bicikleten jasht dhe
hyri brenda kur doli jasht nuk e pa bicikleten dhe fillo te qaj.
Nje plak i
tha mos u merzit se ka qen e vjeter, djali i tha: e vjeter e vjeter po kish ba
mi hyp edhe nja dy here.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:37 pm

Ne nje burg kane qen te mbyllur amerikani, gjermani dhe shqiptari.
Pasi i
denuan po i pyesin per deshiren e fundit.
Amerikani dhe gjemani e shprehen
deshiren per ta pare shtepin dhe per ti takuar familjen.
Kur e pyesin
shqiptarin ai u thote, deshira ime mos i lini kto te dy per ti taku mamiljet e
tyre!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:37 pm

Dogana greke ne kakavi vendosi te dhuroje nga nje mije euro ne makinen e nje mijte qe vinte nga shqiperia.
Fituesi pasi mori leket pytet nga policia doganjere e greqis, cfare do beni me keto euro?
- Ja qe tani do shkoj te nxjerr patenten.
- Jo, degjohet nje ze nga sendilja e pare, mos e beso zoti polic se ai nuk di car thote kur eshte i pire.
Nje ze nga mbrapa thote ju thashe, a nuk ju thashe, nuk do shkojme lark me makine te vjedhur se do na kapin, ndersa nga bagazhi vjen nje ze i mbytur , he mo ae kaluam kufirin se mu mpine kembet ketu brenda.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:38 pm

cuni i vogel i komshies kishte hyp ke catia e komshiut
u mundu nena e vet qe ti mbushte mendien por pa rezultat
ne ate momente kalon nji polic edhe i thote mami i cunit, zoti polic te lutem fali njicik cunit tim qe te zbresi nga qatia.
polici gjithe qejf i thote ZBRIT POSHTE MOR KOPIL MUTI SE TA Q...... MAMIN KE P,,,,,,,,
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:38 pm

Çobani dhe vajza.

Nji çoban me bagti ishte afër nji prronit. Po binte shi pa masë. Mbas nji farë kohe prroni po fillon m'u shtu e me u shtu, kur çobani po ndin nji za, "u mbyta, u mbyta..." Vrapon bariu në drejtim të zanit kur shef nji vajzë që kishte mbet në prrua, e ndimon atë dhe mbas pak vajza i thotë atij se si mund t'ia shpërblente, pasi i shpetoi jetën. Bariu i thotë se nuk do asgja. Atëherë vajza fillon me u zhvesh e me u zhveshë. Kur shkon tek mbathjet vajza i thotë bariut: edhe i to kanë mbetë, dhe fillon me i heqë edhe ato, por bariu shumë zemër gjanë e ndërpret duke i thënë: a din ça, mos i heq fare se me bijnë të mëdhaja...
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   

Torna in alto Andare in basso
 
Barsaletat qe na pelqejne me me shum....
Torna in alto 
Pagina 3 di 4Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4  Seguente

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: HUMOR DHE BARKOLETA SHQIP-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
cuore leggenda mappe android degli download dieci ITALIA stagioni sette sinbad John roccia windows impiccati gremlins 2017 italiano albero spada primo navigatore etka mari nella comandamenti
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top