DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 Barsaletat qe na pelqejne me me shum....

Andare in basso 
Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4
AutoreMessaggio
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:38 pm

Gjahtari i fundit

N'andje heret, në nji klub gjahtarsh ishin mledhë nji grup shokësh, dihet gjahtarë, dhe po thoshin historitë e tyne që u kishin ndodhur gjatë natës. Fillojnë tuj tregu historitë me rradhë, kur vjen rradha e të fundit ça me ju diftu mor shokë, nuk më ka ndodhë ndoj herë si mbramë. Shokët: "pa he mor, ça te ka ndodh?" Gjahtari po më kalon para kamve nji lepur nja dhjetë a dymbëdhjetë kilesh edhe po ndalet në nji kaçube. Avash-avash e marr ne shenjë dhe e qëlloj bam!... - lepuri me kambë përpjetë. Në këtë kohë vjen kamarierja me marrë porositë dhe ikë prapë. Gjahtari thotë: "ku e lamë?" Shoku: "me kambë përpjetë..." Gjahtari vazhdon "e t'ja bana nja dy-tri herë.
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:39 pm

Tre djemtë

Tre djem ishin tuj u ngatërru me njeni-tjetrin e tuj i thanë njeni-tjetrit s'ke m'u rrit ma, ke me metë i shkurtun, etj. Kur mas pak kohe, i madhi prej ture thotë: unë kam m'u rrit ma shum se ju, i dyti pyet: pse? I madhi: se gjyshi jem asht i gjate sa kalaja. I dyti: oh une kam m'u rrit ma shume se ti. I vogli: e pse ke me rrit ma shum se ai? Ai i dyti: se gjyshi jem asht kaq i gjate sa prek ret me dorë. I vogli pyet: kur gjyshi jot ka prekë retë, si ishin të forta apo të buta? I dyti ia kthen: të buta. I vogli: he, ai pra ka kap topet e gjyshit tem!
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:40 pm

Dy shoke ne palester , po qanin hallet fillon i pari oh cme gjeti nje dite u ktheva nga puna heret edhe gjeta gruan me dike tjeter ma beri mua kte une qe per ate kam bere cdo gje ...
Shoku- duhet te marresh masa ..!!

I tradhtuari- Po normale qe do marr mase , nuk kthehem me heret nga puna ne shtepi ..
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:41 pm

Nje cift teksa ecnin rruges burre -grua qe gjithmone kishin konflikte me njeri tjeterin per mosperputhje kaakteresh shohin ne ane te rruges ishin lidhur dy gomere

Burri i drejtohet gruas edhe i thote.

Keta jane te afermit e tu.

Po ia kthen ajo,te afermit e mi,edhe eshte vjehrri,edhe vjehrra
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:41 pm

Në disa fshatra të jugut, kur bahen dasma kane disa kange me ngacmime. Nji prej tyre - nga ana e dhëndërrit; nuse o nuse o, a e ke pa llozin e portës o nuse o nuse o...
Nga ana e nuses jane me te shkathët: dhëndërr o dhëndërr o, a e ke pa pusin e shpellës o dhëndërr o dhëndërr o... Smile Smile
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:41 pm

Nje dit nastradini blen nje biciklet te re akull. ne mengjes mer bicikleten dhe shkon te haje nje pace ne nje lokal dhe e le bicikleten jashte. aty kish vdek nje goc e re dhe po e qanin disa gra. del nastradini jasht dhe se shikon bicikleten. shikon ato grate qe po qanin (grate thoshin sa e re sa e re qe ishte e kishin me gocen nastradini i degjon dhe ju thote.. e re re ishte po une njer i kisha hyp......
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   Gio Mar 31, 2011 5:44 pm

Ishte nje grua shtatezan me 3 femi ne bark.Edhe kta femijet po bisedonin per te ardhemen,me i madhi thot une do te behem elektricist se ketu nuk paska drita.I dyti tha une do te behem hedraulik se ketu paska shum uje.I fundit thot une do te behem polic,sepse se kush hyn e del me shpejtesi dhe kur lodhet na beshtyn.
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
Contenuto sponsorizzato




MessaggioTitolo: Re: Barsaletat qe na pelqejne me me shum....   

Tornare in alto Andare in basso
 
Barsaletat qe na pelqejne me me shum....
Tornare in alto 
Pagina 4 di 4Vai alla pagina : Precedente  1, 2, 3, 4

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: HUMOR DHE BARKOLETA SHQIP-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
italiano roccia sette degli navigatore John windows mappe mari etka android impiccati comandamenti stagioni download leggenda nella dieci spada gremlins primo sinbad cuore 2017 albero ITALIA
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top