DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista utentiLista utenti  GruppiGruppi    RegistrarsiRegistrarsi  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale Digg  Bookmarking sociale Delicious  Bookmarking sociale Reddit  Bookmarking sociale Stumbleupon  Bookmarking sociale Slashdot  Bookmarking sociale Yahoo  Bookmarking sociale Google  Bookmarking sociale Blinklist  Bookmarking sociale Blogmarks  Bookmarking sociale Technorati  

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividere | 
 

 Leter DASHURIE

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000495
PUNTEGGIO : 64
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 43
LOCATION : New York

MessaggioOggetto: Leter DASHURIE   Mar Mar 29, 2011 4:36 pm

Leter DASHURIE

e dashur! qe kur ti je larguar ne zemren time ?sht? krijuar nj? boshllek i madh si gropa e Hajdin Sejdise ,e shnderrova k?t? boshllek brenda meje ne nj? pishinete mbushur me konjak "Skenderbeu" Original, por p?rs?ri kudo para meje q?ndron ti...po deshe leviz pak djathtas se jam tu pa tomi e xherrin. Me flak? tutje gjith? neveri porsi nj? "Pampers Ultra" i perdorur disa her? dhe ja ku jam k?tu, ne erresiren e vetmise sime duke menduar: "ah qeveri e posht?r edhe sot na le pa drita...." Dashuria jote ishte e past?r , e sinqert? si dashuria e Romit dhe Zhulit, por edhe e brishte si ato kioskat pa leje qe duam sduam ne nj? dit? policia ndertimore do ti shkatarroje dhe do ne na leje p?rs?ri pa pune, vet?m me asistence. E more dashurin? time si nj? amita 40 lekshe, i thithe lengun dhe pastaj e hodhe perdhe duke e shkelur me force: "bum!" pelciti ajo ashtu si kercet kallashi i Tanit te Bukurijes ne or?s 2 te nates. shoh k?t? dhome te trishtuar ku gjithgka e ndjen mungesen t?nde: mobiljet jan? plot me pluhura, lavamani plot me pjata te pista, portofoli plot me Lek?... Ne sfond nj? k?ng? melanalkoolike "ca ta bo gruja; s'ta bo as Perenia!" e kenduar nga bujar Qamili, nd?rsa mua me duket sikur d?gjoj z?rin t?nd qe me th?rret si dikur: "Patellxhani im i mbushur!" dhe un? i humbur ne kujtime te p?rgjigjem me embelsi:"fasulja ime pllaqi!" djalli ta haje( i befte mir?!)!nuk je e vetmja fem?r ne k?t? bot?. ka te tjera sa t? duash.... por ,asnjera nuk ?sht? si ty. asnjera nuk ?sht? e zonja ta djege gjellen tre her? rresht brenda nj? dit?, asnjera nuk ?sht? e zonja si ty te me godase me shapke ne kok? qe nga ballkoni i katit te katert, asnj? tjet?r nuk do me beje pyetje inteligjente si ato te tuat:.Sot sme mbetet gj? tjet?r ve?se te ulem diku, me nj? birre tirana ne dor?, dhe pas nj? grogesime te gjat? dhe te trishtuar te them:"kjo esht jeta haaaaaaaaaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy
Tornare in alto Andare in basso
Vedere il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
 
Leter DASHURIE
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permesso di questo forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: Poezi Dashurie-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
nero 2012 benvenuti mania nord Mappa maps film video mappe mobile scialla DANCE sygic ETKA immaturi Navigatore ANDROID belen papeete 2011 seredova sereno stai 2013 alena
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
Navigatore iGO Myway Android
DOWNLOAD FILESONIC. BELEN RODRIGUEZ VIDEO HARD SEXY TAPE
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top