DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 LETER DASHURIE SHQIP

Andare in basso 
AutoreMessaggio
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: LETER DASHURIE SHQIP   Mer Mar 30, 2011 4:27 pm

e dashur! qe kur ti je larguar ne zemren time ?sht? krijuar nj? boshllek i madh si gropa e Hajdin Sejdise ,e shnderrova k?t? boshllek brenda meje ne nj? pishinete mbushur me konjak "Skenderbeu" Original, por p?rs?ri kudo para meje q?ndron ti...po deshe leviz pak djathtas se jam tu pa tomi e xherrin. Me flak? tutje gjith? neveri porsi nj? "Pampers Ultra" i perdorur disa her? dhe ja ku jam k?tu, ne erresiren e vetmise sime duke menduar: "ah qeveri e posht?r edhe sot na le pa drita...." Dashuria jote ishte e past?r , e sinqert? si dashuria e Romit dhe Zhulit, por edhe e brishte si ato kioskat pa leje qe duam sduam ne nj? dit? policia ndertimore do ti shkatarroje dhe do ne na leje p?rs?ri pa pune, vet?m me asistence. E more dashurin? time si nj? amita 40 lekshe, i thithe lengun dhe pastaj e hodhe perdhe duke e shkelur me force: "bum!" pelciti ajo ashtu si kercet kallashi i Tanit te Bukurijes ne or?s 2 te nates. shoh k?t? dhome te trishtuar ku gjithgka e ndjen mungesen t?nde: mobiljet jan? plot me pluhura, lavamani plot me pjata te pista, portofoli plot me Lek?... Ne sfond nj? k?ng? melanalkoolike "ca ta bo gruja; s'ta bo as Perenia!" e kenduar nga bujar Qamili, nd?rsa mua me duket sikur d?gjoj z?rin t?nd qe me th?rret si dikur: "Patellxhani im i mbushur!" dhe un? i humbur ne kujtime te p?rgjigjem me embelsi:"fasulja ime pllaqi!" djalli ta haje( i befte mir?!)!nuk je e vetmja fem?r ne k?t? bot?. ka te tjera sa t? duash.... por ,asnjera nuk ?sht? si ty. asnjera nuk ?sht? e zonja ta djege gjellen tre her? rresht brenda nj? dit?, asnjera nuk ?sht? e zonja si ty te me godase me shapke ne kok? qe nga ballkoni i katit te katert, asnj? tjet?r nuk do me beje pyetje inteligjente si ato te tuat:.Sot sme mbetet gj? tjet?r ve?se te ulem diku, me nj? birre tirana ne dor?, dhe pas nj? grogesime te gjat? dhe te trishtuar te them:"kjo esht jeta haaaaaaaaaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
BESNIKU

avatar

NEMBER POST : 311
PUNTI : 728
PUNTEGGIO : 14
ISCRITTO : 29.03.11
ANNI : 45

MessaggioTitolo: Re: LETER DASHURIE SHQIP   Mer Mar 30, 2011 4:28 pm

Leter Shajes n'tre gjuh

Dear amore mio, Shaje!
Dear e shtrenjta ime amore Shaje! I jem tu t'write prap this lettera knejna ka far west-i lontano lontano edhe n'English edhe n'Italiano, sepse kam learn k?to dy lingue perfetto k?to due vjet q* I am ktuna. E look tina mi, sa molto well kam learn knejna.Vallahi, me kte derr work-u qe kam ormai i mson le lingue t'huja sa t'dujsh. Ene rrashnat m'thyhen me t'thon t'drejeten. Hamall hesapi mo! Lavoro lavoro, m'told bosi every minuti, aq sa s'have possibilita me mor fryme i ?ast. C'me t'thon mo, gj?ra very t'bukra ti vedi la syni knejna. Ca bihone t'nolta deri m'cielo ku molte people hyn e dalin or e ?ast. Kto knejna i thon gradaciel-a. Kur stand up kaptinen t'sit down qeleshja m'terra. Pa jo ca ara t'mjellme verde verde me bar around tyne, q* t'thujsh mo! Nji village bagti p?r mangiare nji vit tutto pa pushim! I kam pa mi, when I ere p?r weekend te dillen qy me mattina. Dulem me Dullen figlion e Asmonit, our vicino aty m'nostro katunin.Pa le m'darke kur u on-n?n le luci-t! thu se dul sun-i prap. Dit e re, dit u bo gjith town-i. Ca red, ca verde, ca ..., ku di un mo, me tu take mend fare. Entrate-m ke ca mejhone si pune qebaptore, ku ca ragazze dancing nudo fare. Ato i thojshin striptease po me sa morem ear na, ishte heqje brekesh me aheng. Vallai told-em se na iku radakja. Apo they s'ishin...qe ju bofte ...,Dulla, Dulla jo io. I s'i kam see fare gjat? all tempo-s qe stand-em atyna. Tu e di se I am angelo n'ksi punesh.S'te tradimento Lomi ty jo. Dulla po, i?ik me at? Lijen e vet, nja half ore me nji ruse. Po amo ja vlejte...Kurse una t'kon stand besnik. Mazallah se kam do any gjo me nonji ragazze. Sapo see nonji si ato t'honit q* t'thash mo avanti kthej the head ka ona qeter. Jom i nershem una.Dear mio amore Shaje! Kur Rrema ?ame prej katunit dy days d'avanti, m'told se ke bo ?un para two month-ve. Mu done qejfi mo sa s'b?het. Mu remember the first lettera qe t'kam ?u para nji anno-s. Vallai ma ke bo qejfin. Jare, thash, Shaja m'ka heard mu ne m'ka do figlio'n. Je e fort? mi Shaje. Quatro figli i kishim, noshti we have cinque. Po si e zune bre?Vallai, p?r menjen teme, the first lettera e ka done t'veten. Jom molto felice, happy happy sa mo s'b?het. Ne kur remember-d tuket e tuja qe t'u bofte Lomi t'u bofte, sensaltro qe aty tka zon i five-ti. Shaje, nigjo mi, se mos m'nxessh t'six-tin me this lettera-n.Dear mio amore Shaje. Nashti jokm t'u e close kte lettera kaq t'lungo se po m'come gjumi. Do t'write prap kur te kem free tempo, se si? t'thash qipari, lavoro lavoro ka mjesi m'darket, tutto settimane-s. Money Money mi mo, e capito vete ti mo nashtina! La lattera-n po ta nis me Rremen se vjen ancora aty m'katun. Ke ne ca money p?r ty ne p?r children-at. Blini ca dolce ne i eat-ni vete you. I japni ca ne atyne t'Dulles. Figlio-s t'vog?l njiti the name-in Lym, si nonno i vet.Tanto t'fala t'all fisit ne children-ve. Kiss-e edhe Lymin p?r me, qe ju bofte s tata, marshallah.Ju kiss t'all-ve. Your amore Lomi.Ps. Mos forget t'm'write si ia kaloni aty m'village, ne, nigjo, se mos ia read kujt la lettera se o turp, t'kam thon? ne ke prima lettera, pranej read-e vet?m tina edhe children-at, mir?? He tu bofte Lomi ty! Ene nji gjo, kam msu kompjutrin look vet tu come e kam write this lettera-n. He, a jom i zoti, or not? T'kiss edhe nji her, LOMI
Tornare in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente
 
LETER DASHURIE SHQIP
Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: PREZANTIMI :: HUMOR DHE BARKOLETA SHQIP-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
mappe sette android mari ITALIA impiccati albero etka download cuore John windows italiano 2017 comandamenti gremlins degli sinbad dieci leggenda nella navigatore stagioni primo spada roccia
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top