DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista UtentiLista Utenti  GruppiGruppi    RegistratiRegistrati  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
»  iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
Mer Apr 11, 2018 5:50 pm Da stabiese

» Navigatore iGO Myway Android
Dom Mar 04, 2018 2:54 pm Da monti

» salve e ciao a tutti
Dom Mar 04, 2018 2:52 pm Da monti

» Le Stagioni Del Cuore 12 PUNTATE.megaupload.ita
Gio Feb 15, 2018 9:20 pm Da cla9427

» sensazionale
Lun Feb 12, 2018 9:39 am Da Manuel0

»  Etka V7.3, Catalogo Elettronico .VOLKSWAGEN.ITA
Lun Gen 01, 2018 6:25 pm Da Andrea

» Powder. Un Incontro Straordinario Con Un Altro Essere.RapidShare ita.
Mar Dic 26, 2017 11:14 am Da Barbara

» TomTom Europa 1.14 .ipa&download.ita
Sab Nov 04, 2017 5:41 pm Da victor.vr

» LAPI DURRESIT&ZHANI ELBASANIT- E ZEZ MOJ NEN 2017
Lun Feb 27, 2017 11:02 pm Da Admin

VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale digg  Bookmarking sociale delicious  Bookmarking sociale reddit  Bookmarking sociale stumbleupon  Bookmarking sociale slashdot  Bookmarking sociale yahoo  Bookmarking sociale google  Bookmarking sociale blogmarks  Bookmarking sociale live      

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividi | 
 

 Microsoft Office 2010 Starter italisht

Andare in basso 
AutoreMessaggio
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000498
PUNTEGGIO : 67
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 44
LOCATION : New York

MessaggioTitolo: Microsoft Office 2010 Starter italisht   Ven Mar 25, 2011 10:50 pmMicrosoft ka shpallur më në fund një version falas të Office 2010 Temës përbëhet nga kërkesat themelore të vogla me reklama brenda.


Që nga Zyra 2010 Starter do të ofrohen falas për një numër të PC, laptop dhe desktop, nga gjysma e parë të 2010, është e qartë se Microsoft është duke shkuar për të kufizuar këtë version se pagesa release. Së pari, ne kemi vënë në dukje se Office 2010 do të Temës solto përbëhet nga Word dhe Excel, ndërsa versionet dhe Familjes Home dhe Biznes 2010 do të përfshijë më shumë në PowerPoint, OneNote dhe Outlook. The interface pothuajse me siguri do të jetë e njëjtë e përdorur në Office 2010, shumë të ngjashme me atë të futur me Office 2007.
Punon si, Office 2010 Starter nuk është në gjendje të lexojnë të gjitha formatet e mbështetur nga botimet profesionale në vend. Janë të shqetësuar me extensions file. Xla,. Xlam. DSN,. DKA,. ACCDE. ODC dhe. Udl në lidhje me bazat e të dhënave, Listat dhe macros. Starter Office 2010 nuk do të rritet me plugins dhe themes, ata nuk mund të ngarkohet apo e krijuar, nisur dhe botuar në këtë version. Nga ana tjetër, në qoftë se dokumentet përmbajnë macros, por mund të lexohet me macros disabled.

Edhe që ju mund të krijohet automatikisht një dinamikë e ndër-tavolina ose synopses. Në dispozicion vetëm në versionin e OEM, që është preinstalled në disa fletoret e re dhe desktops, Office 2010 Starter nuk do të punojë me Windows XP. Në qoftë se përdoruesi atëherë është i kënaqur për të punuar në projekt dokumenteve apo tavolina të thjeshtë, këto kufizime nuk duhet të jetë një problem.

Starter Office 2010 përfshin:

* Word 2010 Starter
* Excel 2010 Starter
* Microsoft Office 2010 Upload Center
* Microsoft Office Picture Manager
* Microsoft Office To-Go Device Manager Temës 2010 (për të krijuar versione portative e zyra 2010)
* Clip Microsoft Organizer

Microsoft ka vendosur të shpërndajë këtë version të vetëm në kompjuterët OEM me Windows 7.
(Por, ky version ju mund ta vendosni atë në të gjitha versionet e Vista SP1 dhe shtatë)

Unë ju kujtoj se ky version i Zyrës së nuk do të punojnë në Windows XP, sepse ai nuk është i mbështetur.


download

Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
 
Microsoft Office 2010 Starter italisht
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: FORUM IN LINGUA ITALIANE :: Applications-Programi-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
albero gremlins download ITALIA degli windows italiano spada primo sinbad cuore navigatore 2017 mari comandamenti mappe stagioni roccia impiccati sette John etka dieci leggenda nella android
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
iGO primo app - V.2.4.5.ipa ITALIA DOWNLOAD
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Navigatore iGO Myway Android
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top