DOWNLOAD,FILM,MP3,SOFTWARE,GIOCHI,NITENDO,PSP,MUZIK,SHQIP,FILMA SHQIP,DOWNLOAD FREE,NITENDO WI,
 
IndiceIndice  CercaCerca  Lista utentiLista utenti  GruppiGruppi    RegistrarsiRegistrarsi  AccediAccedi  VIDEO MUZIK 2017  POESI DASHURIE  FACEBOOK  
Ultimi argomenti
VIZITOR NE FORUM
Sondaggio
Bookmarking sociale
Bookmarking sociale Digg  Bookmarking sociale Delicious  Bookmarking sociale Reddit  Bookmarking sociale Stumbleupon  Bookmarking sociale Slashdot  Bookmarking sociale Yahoo  Bookmarking sociale Google  Bookmarking sociale Blinklist  Bookmarking sociale Blogmarks  Bookmarking sociale Technorati  

Bookmark and share the address of MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP on your social bookmarking website
widget
eXTReMe Tracker


Conserva e condividi l'indirizzo di MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP sul tuo sito sociale bookmarking
Like/Tweet/+1
I postatori più attivi della settimana
sito

Condividere | 
 

 Rendere genuino Office 2010

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
Admin
Admin
Admin
avatar

NEMBER POST : 1252
PUNTI : 2000000495
PUNTEGGIO : 64
ISCRITTO : 24.03.11
ANNI : 43
LOCATION : New York

MessaggioOggetto: Rendere genuino Office 2010    Ven Mar 25, 2011 10:53 pm

Mbyllja e file për të shkarkuar Office 2010 Professional Plus version italisht, tani ne vetëm mund të flas për aktivizimin dhe vërtetësinë e suite.Qui më poshtë përshkruan një mënyrë për të goditur Office 2010 dhe aktivizoni produktin.

Km Activator është plas Single që aktualisht ekziston për të mundësuar suite dhe të bëjë genuina.Ecco karakteristikat e saj??:

* Versionet e Zyrës mund të mundësojë 32-bit dhe 64;
* Shiko statusin e aktivimit;
* Run një reset gjyq (ose fushë) për Office 2010.

[Image: 2iksc9c.jpg]

Versioni i tanishëm është 1,2, kështu që nuk do të dalë vetëm ² disa më shumë deri në datën apo edhe disa plas të tjera, do të përfshijë gjithçka ² në post.Per tani ka mënyra të ndryshme se si të përdorin të plas, ne do të shohim se për 2 orë.
Metoda për të drejtuar me versionin 1.1 ose 1.2 plas

- Km shkarko â Activator Link mu?
-?? Disable Jo për të bllokuar nga virusi Funksioni i plas?
- Open plas (me privilegje administratori në Vista dhe shtatë) dhe klikoni mbi Install KMService / unistall
- Keyboard duke shtypur y letër dhe shtyp çdo të rëndësishme për të vazhduar
- Tani shtypni butonin Aktivizo Office 2010 VL, pritni disa sekonda më shumë
- Shtypni një tast çfarëdo dhe dalje.

ekran Final

[Image: 258rs6b.jpg]

metodë alternative, nëse i pari nuk punon

Pasi ta keni hapur plas dhe drejtuar deri hapat dhe ju do të shihni duke përdorur Zyra për një 30 ditë të tjera, ju mund të ndiqni hapat e mëposhtëm që tregojnë një metodë alternative e aktivizimit, por ende funksionale.

- Pasi keni hapur plas klikoni mbi Aktivizo Office 2010 VL (disabling gjithmonë Antivirus??)
- Pastaj ka dy opsione
- Press 2 dhe të presin për vazhdimin e operacionit (automatikisht të gjithë)??
- Shtypni një tast çfarëdo për të dalë kur mbaron.

Ose në të parë apo?? Përndryshe ju duhet të jetë në gjendje të aktivizojë Zyra të parë 2010.Per statusin e aktivizimit vetëm të hapur një program i suite (p.sh. Word) shkojnë për të ndihmuar dhe të shohin një mesazh?? Attivatoâ Product? ?? si Nela?? imazhin më poshtë.

Produkt statusit


download
Tornare in alto Andare in basso
Vedere il profilo dell'utente http://albaniafalas.top-talk.net
 
Rendere genuino Office 2010
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permesso di questo forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
MUZIK SHQIP TE REJA FILMA PROGRAME SHQIP :: FORUM IN LINGUA ITALIANE :: Applications-Programi-
Andare verso:  
PERKTHYES
MAPPA - QUI CI SEI ANCHE TU
Migliori postatori
Admin
 
BESNIKU
 
PRINCIPESSA
 
samgar
 
manuelashqip
 
stv2008
 
stacippa
 
lambertolen
 
vittoria
 
dagoth
 
FILM NE CINEMA
Parole chiave
stai immaturi video maps mobile mania benvenuti sereno 2012 film Navigatore Mappa nero alena seredova nord DANCE ETKA belen scialla ANDROID papeete 2011 2013 mappe sygic
Argomenti più visti
Scialla.Stai sereno 2011 DOWNLOAD.ITA LINK AGGIORNATO 26-04-2012
VIDEO HARD BELEN RODRIGUEZ. ITA
VIDEO HARD,SEX, ALENA SEREDOVA PORNO MOVIE 1996.UPLOADING.ITA
[Sygic Mobile Maps 10 + Mappa ITA 2011 e mappe Europa, per Symbian S60 v3 e v5]
Papeete Beach Compilation vol. 16.ita.link aggiornato 04-03-2012
[Sygic 11.2.6 Navigatore dispositivi Android già curato]
Fast & Furious 5 .Megaupload Ita.
BENVENUTI AL NORD 2012.RapiShare.ita
Navigatore iGO Myway Android
DOWNLOAD FILESONIC. BELEN RODRIGUEZ VIDEO HARD SEXY TAPE
WEB CAM NEL MONDO
ATTENZIONEAlbaniafalas non fa upload di nessun film...Il sito è come un motore di ricerca e potete trovare i link dello streaming e download...Non invitiamo nessuno a svolgere atti di pirateria...Il sito pertanto è legale dato che noi non facciamo upload di nessun genere...Questi link qui sono trovabili anche su altri siti...Pertanto è il sito dell'hosting che si deve preoccupare alla rimozione del file dal suo sito non noi...
http://www.wikio.it

Albanian TopSites


classifica siti
Powered by vBulletin® Version 6.8.6
Copyright ©2016 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.
Traduzione in Italiano: &
MUZIK SHQIP POPULLORE 2017Back To Top